Ne bilmek istiyorsun

  • Marvel’s Avengers, Crystal Dynamics ve Square Enix’in üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur.
  • İki buçuk yıl sonra, Marvel’s Avengers resmi olarak kapanıyor ve dijital vitrinlerden kaldırılıyor.
  • Oyunun son güncellemesi 31 Mart 2023’te gelecek ve tüm Marketplace kozmetik ürünlerini her oyuncuya hediye edecek.
  • Destek 30 Eylül 2023’te sona erecek ancak oyunun tek ve çok oyunculu özellikleri çalışmaya devam edecek.

2020’de piyasaya sürüldüğünde, Crystal Dynamics ve Square Enix’ten Marvel’s Avengers, karışık eleştiriler ve ticari tepkiler aldı. Tek oyunculu kampanya genel olarak iyi karşılanırken, çok oyunculu yönler ve ilerleme sistemleri ağır bir şekilde eleştirildi. İki buçuk yıllık sürekli destek ve düzenli güncellemelerin ardından, Marvel’s Avengers resmen havlu atıyor ve ömrünün sonuna gidiyor.

Marvel’s Avengers ekibi tarafından açıklandı, oyunun son güncellemesi 31 Mart 2023’te geliyor. Oyuna daha fazla içerik eklenmiyor ve son güncelleme bunun yerine son dengeleme değişikliklerini sunacak ve oyun içi Marketplace’i kalıcı olarak devre dışı bırakacak. Mevcut tüm premium para birimleri oyuncular için oyun içi para birimine dönüştürülecek ve Pazar Yeri, Gönderiler ve Mücadele Kartlarındaki tüm kozmetik öğeler her oyuncuya tamamen ücretsiz olarak hediye edilecek (geçmiş satın alımlar için geri ödeme yapılmayacaktır). Buna, oyunu şu an ile liste dışı bırakıldığı tarih arasında herhangi bir noktada satın alan tüm oyuncular dahildir.

Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers’ı desteklemeye devam edecek ve oyun 30 Eylül 2023’e kadar satın alınabilecek. Bu noktadan sonra, oyun tüm dijital vitrinlerden kalıcı olarak kaldırılacak ve artık aranacak yollar olmayacak. oyun sorunları için destek. Oyuncular yine de fiziksel perakende kopyaları veya dijital kodları bulabilirler.

Marvel's Avengers tanıtım ekran görüntüsü

(İmaj kredisi: Square Enix)

Ancak Marvel’s Avengers ekibi, oyunun listeden kaldırıldıktan sonra da bir bütün olarak çalışmaya devam edeceğine söz verdi. Sunucular süresiz olarak çevrimiçi kalacak ve oyunun sahibi olan oyuncular (hem fiziksel hem de dijital olarak) tüm tek oyunculu ve çok oyunculu içeriğe erişebilecek. Mevcut oyun içi etkinlikler iki haftalık olarak otomatik olarak dönüşümlü olarak değişecektir. Son olarak Spider-Man, PlayStation’a özel olmaya devam ediyor, yani Xbox ve PC oyuncuları bu karaktere asla erişemeyecek.genel-20