Hem Warzone hem de Modern Warfare 2’yi kapsayan yeni bir Call of Duty Warzone 2.0 yaması şimdi çıktı. Küçük sorunların bir silsilesi için düzeltmeler içeriyor, ancak nihayet, geçen ay FPS oyununun oyuncularını rahatsız eden görsel bir sorunu ele alıyor: konuşmacı adlarının ekranda kalmasına ve birbiriyle örtüşmesine neden olarak onları okunamaz hale getiren yakın sohbet hatası.

Bu görsel hata, en azından geçen ay bir sorun oldu ve Aralık ayının sonuna doğru Call of Duty Warzone Trello sayfasında ortaya çıktı. Bir oyuncunun adı, yakın sohbette konuşmaya başladıklarında sohbet kutusunda görünürdü, ancak diğer oyuncular konuşurken bile adı ekranda kalırdı. Sonuç, üst üste dizilmiş birden fazla oyuncu adıydı ve hepsini okunaksız hale getirdi.

Şimdi bu, Warzone oyuncularının fark ettiği birkaç can sıkıcı hatayla birlikte düzeltildi. Infinity Ward ayrıca, rakipler Son Direniş avantajını kullanırken uzun atış mücadelelerinin düzgün çalışmadığı bir sorunu ele aldı – bu, oradaki tüm kamuflaj avcıları için hoş bir haber olmalı.

DMZ’de Infinity Ward, bir çoğaltma istismarını ele aldı ve bir dizi başka hatayı düzeltti ve genel olarak oyun istemcisinde daha az çökme olması gerekiyor. Stüdyo ayrıca, savaş kartı haritasında bazı gezinme iyileştirmeleri yaptığını ve harcanmamış jetonları vurgulayan bir özellik eklediğini söylüyor.

bu tam yama notları resmi Call of Duty sitesinde mevcuttur.

Al Mazrah’ın tüm ilgi çekici noktalarını tanımak için Warzone 2 haritası kılavuzumuza göz atın ve saniyede olabildiğince fazla kare sıkıştırdığınızdan emin olmak için PC için en iyi Warzone 2 ayarlarına ilişkin önerilerimize göz atmayı unutmayın. Teçhizatınızın mümkün olduğuncaoyun-2