Bir PlayStation 5’i edinebildiyseniz, bunun ne kadar inanılmaz olduğunu bilirsiniz. Yeni nesil konsol, perakendecilerin oyun fırsatlarında göründüğünde her zaman hızlı bir şekilde tükenir. Cihaza olan yoğun talep, oyuncuların büyük bir kısmının hala PlayStation 5’i satın alma şansını beklerken konsola sahip olanların her zaman aksesuar ve oyun arayışında olmasından kaynaklanıyor. Oyun makinesini satın almak için zaten PlayStation fırsatlarından yararlandıysanız, PS5 oyun fırsatları her zaman radarınızda olmalıdır.

En iyi PS5 oyunlarını içeren bazı tekliflerle, perakendeciler arasında PlayStation 5 oyunları için indirim sıkıntısı yok. Bir sonraki PS5 oyun satın alımınız için seçiminizi daraltmak göz korkutucu bir görev gibi görünebilir, ancak size yardımcı olmak için buradayız. En iyi PS5 oyun indirimlerinden bazılarını bir araya getirdik ve beğendiğiniz bir anlaşma görürseniz, bu indirimlerden bazıları uzun sürmeyeceğinden hemen Satın Al düğmesine basmalısınız.

Call of Duty Vanguard – 20 Dolar, 60 Dolardı

Neden Satın Al

 • Cesur İkinci Dünya Savaşı savaşları
 • Bonus Endowment Gift of Honor paketi içerir (yalnızca yeni)
 • Son derece ilgi çekici tek oyunculu kampanya
 • Lansman sonrası Warzone entegrasyonu

Bu Call of Duty, zaten bilmediğiniz başka ne söyleyebiliriz? Vanguard, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor ve hem etkileyici bir tek oyunculu kampanya hem de güçlü çok oyunculu mod içeriyor. Ayrıca lansman sonrası güncellemeler ve içerik dahil olmak üzere Warzone ile entegre olur. Zombies deneyimi de geri döndü, bu yüzden çeşitli kişilikleri ve oyun stillerini eşleştirmek için mükemmel bir seçim – bu da onu arkadaşlar ve aile için harika bir hediye yapıyor. Tek oyunculu, çok oyunculu, zengin hikaye, ilgi çekici çevrimiçi oyun, Vurulacak zombiler; hepsi burada Kara Cuma fiyatı lansmandan bu yana gördüğümüz en iyi fiyatlardan biri.

Geri 4 Kan – 20 Dolar, 24 Dolardı

Back 4 Blood'da Temizleyiciler Ogre'ye Karşı.

Neden Satın Al

 • Zombi ordularına karşı savaşın
 • En fazla üç arkadaşınızla çevrimiçi oynayın
 • Şövalyelerin kontrolünü elinize alın
 • Kart sistemi tekrar oynanabilirlik vaat ediyor

Zombi ordularına karşı hayatta kalmaya çalışmaktan nasibini almadıysanız, deneyin. Geri 4 Kan. Ancak, tek başınıza gitmek yerine, dünyanın bu ruhani varisinde dört kişilik bir grup halinde savaşacaksınız. Left 4 Dead seri. Giderek daha zorlu görevler üstleneceğiniz bu kooperatif hayatta kalma nişancı oyununun kampanya modunda çevrimiçi olarak üç arkadaşınızla veya yapay zeka kontrollü karakterlerden oluşan bir ekiple oynayabilirsiniz. Çok oyunculu modda, benzersiz yeteneklerle gelen ölümsüz Ridden olarak oynama şansına sahip olacaksınız. Ayrıca oyunun kart sistemi ile aşırı tekrar oynanabilirliğin keyfine varacaksınız. bu da maça her başladığınızda farklı bir deneyim yaşamanızı sağlar.

NHL 22 — 70 dolardan 17 dolara düştü

NHL 22'de hokey oyuncusu.

Neden Satın Al

 • Frostbite motoru tarafından desteklenmektedir
 • Superstar X-Factors ile oyuncuların yeteneklerini açığa çıkarın
 • Farklı modlarda bir oyuncunun veya takımın kontrolünü elinize alın
 • Oyun istatistikleri her zaman göz önünde

ice-in’e götürün NHL 22, serideki önceki oyunlara kıyasla daha gerçekçi bir hokey deneyimi için önemli görsel iyileştirmeler sağlamak üzere Frostbite motoru tarafından desteklenmektedir. Oyun, Superstar X-Factors’tan yararlanmanıza izin verir. size bir maçı kazanmanız için gereken avantajı sağlayabilecek benzersiz oyuncu yeteneklerini ortaya çıkaran. Be a Pro modu ile bir NHL oyuncusunun hayatını yaşayabilir ve Franchise Modunda birden fazla şampiyonluk kazanmayı hedeflerken seçtiğiniz takım üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Önemli oyun istatistikleri çevresel yüzeylere yansıtılır, böylece size oyunu kazandıracak kararı verme şansı vermek için her zaman bilgilerin zirvesinde olursunuz.

Assassin’s Creed Valhalla – 20 Dolar, 60 Dolardı

Assassin's Creed Valhalla'dan Eivor savaşta.

Neden Satın Al

 • 9. yüzyıldan kalma bir açık dünyayı keşfedin
 • Vikingler için yeni bir ev inşa edin
 • Geliştirilmiş savaş sistemi ile düşmanlarla etkileşime geçin
 • Anglo-Sakson İngiltere’de kurşun baskınları

Uzun süredir devam eden franchise’daki en son giriş, Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft’un şimdiye kadarki en iddialı girişimi, yapabileceğiniz çok sayıda şey nedeniyle ilk başta ürkütücü olan 9. yüzyıldan kalma bir açık dünyada geçiyor. Küçük bir köyden gelişen bir topluluğa Anglo-Sakson İngiltere’deki yeni evleri Ravensthorpe’u genişletmek için bir grup Viking’i yöneten Control Eivor. Dövüş sistemi, yakın zamana göre daha da geliştirilmiş bir sistemdir. Assassin’s Creed Eivor’un savaşçı klanının acımasızlığını tamamen yakalayan oyunlar. Kampanyayı tamamlamak için 60 saat ve oyunun sunduğu her şeyi keşfetmek istiyorsanız 100 saatten fazla oturum açmanızı sağlayacak bir oyunda baskınlara liderlik edin, düşmanlarınızı harap edin ve yerleşiminizi iyileştirin.

Hitman 3 – 35 dolar, 60 dolardı

Ajan 47, Çin'de yağmurlu bir sokakta duruyor.

Neden Satın Al

 • Suikastçı Ajan 47 olarak giyin
 • Nefes kesen yerleri keşfedin
 • Görevlerinizi tercih ettiğiniz şekilde gerçekleştirin
 • İşaretinizi düşürmenin farklı yollarını bulun

tetikçi 3World of Assassination üçlemesinin sonucu olan Ajan 47’nin devasa yetenek kitaplığını kullanarak hedefleri alt etmenize olanak tanır. Görevlerinizi nasıl gerçekleştireceğinizi bulmak için çalışmaya başlamadan önce dünya çapında bir maceraya atılın ve bazı nefes kesici yerlerin manzaralarını izleyin. Açık seviyeler size yaratıcı çözümleri keşfetme özgürlüğü verdiğinden, hedeflerinizi mümkün olan her şekilde tamamlayın. Bu aynı zamanda şu anlama gelir: tetikçi 3 tekrar tekrar oynanması amaçlanıyor ve size hedefinize suikast yapma hedefinize giden yolları bulmaya devam etme şansı veriyor.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles – 37$, eskiden 60$’dı

Bir Demon Slayer karakteri, rakibini biçer.

Neden Satın Al

 • hikayesini takip et Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
 • Orijinal İngilizce ve Japonca oyunculardan ödünç alınan sesler
 • Geniş karakter yelpazesi
 • Eşleşmeleri yerel olarak veya çevrimiçi olarak bulun

Eğer hayranı iseniz Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba anime, o zaman seveceksin Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba—Hinokami Günlükleri. Orijinal İngiliz ve Japon oyuncu kadrosu, otantik oyun için seslerini oyuna ödünç veriyor. İblis avcısı kahramanlar Tanjiro ve Nezuko’nun da dahil olduğu geniş bir karakter listesiyle deneyim. Nezuko’yu bir insan getirmek için geri döndürmenin bir yolunu arayan bir İblis Avcısı olarak becerilerinizi geliştirmek için eğitim alırken Tanjiro’nun kılıcını alın. Yerel veya çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı savaşın ve patron dövüşlerinde güçlü iblisleri alt etmeye çalışın.

Elden Ring – 53 dolar, 60 dolardı

Elden Ring'de dev bir çirkin yaratıkla savaşan bir şövalye.

Aradaki Toprakları Keşfedin, Karanlık ruhlar yaratıcısı Hidetaka Miyazaki ve Buz ve Ateşin bir şarkısı yazar George RR Martin, yarattığınız bir karakter ve sizin tanımladığınız bir oyun stili ile. Çok çeşitli silahları, büyülü yetenekleri ve becerileri istediğiniz şekilde kullanın. Yaşlı Yüzük, zorlu savaşlarda hayatta kalma ve canavar patronları alt etme hedefiyle. Ödüllendirici keşif, derin bir dövüş sistemi ve ortaya çıkarılacak bir sürü sır içeren bu açık dünya oyununa kendinizi kaptırın.

Ratchet & Clank: Rift Apart — 62 dolar, eskiden 70 dolardı

Cırcır ve Clank Rift Apart'ta vurgulu botları kullanarak perçinleyin.

Çok sevilen aksiyon serisinin son girişi, Ratchet & Clank: Rift Apart PlayStation 5’in yeteneklerini en üst düzeye çıkaran teknik bir güç merkezi. Ratchet, düşman dalgalarını alt ederken koleksiyon öğeleri ararken ve Clank bulmacaları çözmek için devreye girerken, unvanlı kahramanlar geri dönüyor. Ancak oyun, Ratchet’in başka bir boyuttan tıpatıp aynısı olan ve Dr. Boyutlar arası dünyaları fethetmekten nefret ediyorum. DualSense denetleyicideki dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleme teknolojisi, oyun içi eylemi hayata geçirir.
genel-19