Drinkbox Studios’un son sürümü, Kimse Dünyayı Kurtarmıyor, birinci yıldönümüne yaklaşıyor ve bunu kutlamak için ekip bugün tüm oyuncular için ücretsiz olarak yeni bir Impossible Dungeon güncellemesi başlatıyor.

Güncelleme, haritanın Alchemist’s Gorge bölümünde bulunan The Impossible Dungeon adlı yeni bir meydan okuma ekliyor. Karnaval temalı “sonsuz” zindan, oyuncuların her katta ilerledikçe giderek daha zorlu savaş senaryoları üstlendiklerini ve aynı zamanda her katı zaman sınırı içinde bitirmeye çalıştıklarını görecek.

Yeni Dinozor formu iş başında

İmkansız Zindanı tamamlamak, oyunculara oyunun geri kalanında yeni Dinozor formuna dönüşmelerini sağlayan Dino Plushy öğesini kazandıracak. Dinozor, tek bir ısırıkla aynı anda birden fazla düşmana saldırabilir, menzilli hasar için ağzından mor patlamalar yapabilir ve alan hasarı için pençelerini bir daire şeklinde kesebilir. Dinozor, kilidi açıldıktan sonra tamamlanması gereken kendine özgü görevlerle de gelecek.

Drinkbox ayrıca, oyunun ilk doğum gününü anmak için, oyunun şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan Steam Daily Deal aracılığıyla Steam’de %40 indirim de dahil olmak üzere, Kimse Dünyayı Kurtaramaz’ın satışa sunulacağını duyurdu.

Kimse Dünyayı Kurtaramaz şu anda Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch ve PC’de mevcut. Impossible Dungeon güncellemesi artık tüm formatlar için ücretsiz olarak indirilebilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1