Geçen yaz bir keresinde, hatırlıyor musun? Google, pratik bir şaka yaptı ve YouTube Müzik kullanıcı arayüzünün yeniden tasarımını yayınladı, ancak bundan biraz sonra geri mi aldı? Eh, bu sefer aslında tamamen serbest bırakılıyor – destek yok! En azından, bu rapordan derlediğimiz şey bu. 9’a 5 Google. Bu, uygulamanın 2018’de kullanıma sunulmasından bu yana YouTube Music’in Kitaplık bölümü ilk kez yeni bir kat boya alıyor. Yukarıda bahsedilen trollemeyi saymıyorsak, ama bu gerçekten sayılmaz. Artık, uygulamanın diğer bölümleri gibi Kitaplık menüsü de güncellendiğine göre, şu soru sorulmalıdır: Konuşacak yeni bir şey var mı?

Yeni başlayanlar için, uygulama artık zaman kaybetmiyor ve içeriği anında öne ve merkeze koyuyor. Uygulamanın İndirmeler, Yüklemeler, Kitaplık ve Cihaz dosyaları gibi farklı bölümleri arasında gezinmenizi sağlayan, Görüntüle adlı şık ve yeni bir hızlı erişim düğmesine sahip olursunuz.

Başka bir yeni ekleme de oyun Geçmişinizin ona ulaşmak için artık 3 mil yürüyüş yapmanızı gerektirmemesidir. Artık yukarı, Yayınla düğmesinin yanına taşındı, böylece anılar şeridinde gezinmek isterseniz ona her zaman danışabilirsiniz. En üstte, Kitaplığınıza şu kategorilerde göz atmanıza izin veren bazı yeni hızlı filtreler de göreceksiniz: Sanatçı, Albüm, Çalma Listesi, Şarkı. Düğmeler gerçekten bu Materyal tasarımını uygulamaya getirir ve birbirleriyle de birleştirilebilir. Bunlardan herhangi birini seçerseniz, size seçilen türde indirilen medyayı ayrıntılı olarak inceleme seçeneği de sunulur. Sanatçılar’ı seçerseniz Aboneliklerinizi de görüntüleyebilirsiniz.

Bir sıralama özelliği de eklendi ve A’dan Z’ye veya tam tersi sıralama ve Son oynatılan veya eklenen medyaya göre filtreleme gibi beklediğiniz tüm işlevlere sahip.

Her şey yolunda ve şık, ancak yeniden tasarıma nasıl erişeceksiniz? Şu anda hem iOS hem de Android için kullanıma sunuluyor, bu nedenle olası güncellemeleri kontrol etmelisiniz. Halihazırda güncel olduğunuzdan eminseniz, devam edin ve uygulamayı telefonunuzu kapatmaya veya yeniden başlatmaya zorlayın ve ardından geri dönün. ”, o zaman hazırsınız.telefon-1