Xbox Game Pass’in Ocak ayı eklemeleri açıklandı ve liste oldukça tuhaf görünüyor. Microsoft, bu ay oyun abonelik hizmetine yalnızca üç yeni oyunun geleceğini onaylarken, kataloğundan mevcut altı girişi önyükledi. 19 Ocak’tan itibaren, büyük beğeni toplayan Persona 3 Portable ve Persona 4 Golden nihayet Xbox konsollarında satışa sunulacak. Her ikisi de bir anlamda Sony’nin PlayStation el bilgisayarlarından (PSP ve PS Vita) gelen bağlantı noktalarıdır ve PC, PS4, PS5 ve Nintendo Switch gibi modern platformlarda aynı gün piyasaya sürülecek. Elbette PC Game Pass üyeleri bunlara hiçbir ek ücret ödemeden erişebilir. Ek olarak, 20 Ocak’ta Capcom’un Japon folklorundan gelen yaratıkları avladığınız fantastik RPG serisine en son eklediği Monster Hunter Rise geliyor.

Geliştirici Atlus, Ekim ayında Persona oyunlarının modern platformlara geleceğini doğruladı. 2020’den beri Steam pazarında mevcut olan Persona 4 Golden (P4G) ve geçen yıl Ekim ayında piyasaya sürülen Persona 5 Royal ile, yalnızca yayıncı SEGA’nın seti Persona 3 Portable ile tamamlamasına yardımcı olması mantıklıydı. Hayır taşımasına rağmen. 3. sürümde, daha yeni P4G, JRPG (Japon rol yapma oyunu) serisine kolayca daha erişilebilir bir giriş kapısıdır ve serbestçe işleyen görevler ve olay örgüsü öğeleri sunar – ana karakterin günlerini bir hava durumu takviminde planlamasına ve hayatı istedikleri gibi keşfetmesine olanak tanır. iyi görmek. Tuhaf TV dünyasında/zindanda yöntemsel olarak oluşturulmuş Gölgelerle savaşmadığınız zamanlarda oyuncular okul kulüplerine katılabilir, derslere katılabilir, diğer karakterlerle bağlarını güçlendirebilir ve sağlık araçları ve canlanma boncukları gibi kaynakları toplamak için para kazanmak için yarı zamanlı işlerde çalışabilirler.

Persona 3 Portable’ın öncülü, Karanlık Saat’in trajik gerçeğini ortaya çıkarmak için bir kahraman olarak ek iş yaparken, bir transfer öğrencinin hayatını okul boyunca taşımanız anlamında, Persona 4 Golden’a biraz benziyor. Diyaloglar görsel roman formatında sunulurken, savaş sıra tabanlı DNA’yı koruyor. Persona 3 Portable ayrıca bir kadın kahraman olarak oynayabileceğiniz ilk ve tek sefer oldu. Bu, P4G’nin yanı sıra Game Pass’te ilk gün sunulacak – aynı Persona 5 Royal. Ayrıca bunları önceden yükleyebilir ve lansman gününde oynamaya hazır olabilirsiniz.

Monster Hunter Rise, ilk olarak 2021’de Switch’te, ardından ertesi yıl Windows PC’de piyasaya sürülen sınırlı bir sürüm yaşadı. 20 Ocak, ilk kez PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series S/X gibi daha güçlü konsollara taşınacak. Game Pass aboneliğiniz olması koşuluyla, oyun son iki sistemde ücretsiz olarak sunulacaktır.

Önceki Monster Hunter oyunlarında olduğu gibi Rise, çeşitli silahlar ve aletler kullanarak korkunç yaratıkları öldürmeniz veya yakalamanız için size görev veriyor; Bu, dikey harekete odaklanan haritalar ekleyerek, franchise’ın imza oyun döngüsünü oluşturur. Xbox Live Gold ile birlikte geldiği için Game Pass Ultimate aboneleri için sorun teşkil etmemesi gereken çok oyunculu bir özellik de var. Onun mevcut Rs’de. Başlangıçta 50, ardından Rs’ye mal oluyor. Ayda 499.

Ek olarak Microsoft, altı başlığın yakında hizmetten ayrılacağını onayladı. 16 Ocak’ta We Happy Few, The Anacrusis, Danganronpa: Trigger Happy Havoc, Kimse Dünyayı Kurtaramaz, [Pupperazzi(https://www.gadgets360.com/games/pupperazzi-111488), and Windjammers 2.

And as usual, before they disappear from the service, you can choose to purchase them at a 20 percent discount.genel-8