Samsung Galaxy Unpacked 2023 etkinliğinin 1 Şubat’ta San Francisco’da gerçekleşeceği onaylandı ve yeni Galaxy S serisi akıllı telefonların lansmanı, etkinliğin en önemli özelliği olacak. Resmi lansman öncesinde, Galaxy S23 serisi ve Galaxy Book 3 dizüstü bilgisayarlar artık ABD’de resmi olarak ön sipariş rezervasyonlarına açıldı. Samsung, önceden akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar rezervasyonu yapan müşterilere 100 ABD Doları (yaklaşık 8.000 Rs) tutarında bir kredi sunuyor. Söylentiler, yaklaşmakta olan Galaxy S23 serisinin üç model içereceğini öne sürüyor: Samsung Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra.

bu rezervasyon sayfası yeni Samsung Galaxy S serisi akıllı telefonlar ve Galaxy Book dizüstü bilgisayarlar şu anda Samsung ABD web sitesinde yayında. Akıllı telefonlar veya dizüstü bilgisayarlar için ön sipariş veren kullanıcılar 50 ABD Doları (kabaca 4.000 Rs) tutarında bir Samsung Kredisi alacak ve her iki ürün için rezervasyon yapanlar 100 ABD Doları değerinde Samsung Kredisi alacaklar. Bu krediler, Samsung.com’da veya Shop Samsung Uygulamasında belirli ürünleri satın alırken kullanılabilir. Ancak sayfa, akıllı telefonların ve dizüstü bilgisayarların tam adını belirtmiyor.

ABD’deki ilgilenen müşteriler tam ad, e-posta ve telefon numarası gibi bilgilerini vererek ön sipariş için kayıt yaptırabilirler. Kullanıcılar ayrıntılarını girdikten sonra, Samsung ön sipariş rezervasyonunu onaylayan bir e-posta gönderecektir.

Samsung, bugün erken saatlerde Galaxy Unpacked 2023 etkinliği için bir davetiye paylaştı. Yüz yüze etkinlik 1 Şubat 23:30 IST’de başlayacak ve şirketin resmi kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Samsung Galaxy S23 serisi ve Galaxy Book 3 serisinin etkinlik sırasında resmiyet kazanması bekleniyor.

Yaklaşan amiral gemisi akıllı telefon serisinin, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modellerinin yanı sıra vanilya Galaxy S23’ü de içermesi bekleniyor. Kaputun altındaki en son Snapdragon 8 Gen 2 SoC tarafından desteklenmeleri bekleniyor. Bu arada, Galaxy Book 3 serisinde üç dizüstü bilgisayar modeli bulunabilir: Galaxy Book 3 Pro, Galaxy Book 3 Ultra ve Galaxy Book 3 Pro 360.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8