En son Destiny 2 güncellemesi sayesinde Kule’ye bir dahaki gelişinizde her şey daha hızlı olacak. Düzeltme 6.3.0.3, Bungie’nin büyülü bilim kurgu MMO’sunda şaşırtıcı miktarda iyileştirme ve ayarlamalar yapıyor; iyileştirilmiş UI yükleme süreleri ve amaçlandığı gibi çalışmayan bazı Destiny 2 zırh modları için bazı düzeltmeler dahil – özellikle Durdurulamaz El Topu ve Enerji Dağılımı Substrat.

Durdurulamaz El Topu, Destiny 2 Sezon 19 ilerleme sisteminin bir parçası olan Seraph Cipher sezonluk eserinin birinci kademesinde kilidini açabilirsiniz. Bu silah modunu kullanarak, durdurulamaz şampiyonlara karşı güçlü olan daha güçlü bir mermi ateşlemek için herhangi bir el topunun nişangahını birkaç dakikalığına hedefleyebilirsiniz.

En son düzeltmeyle, Durdurulamaz El Topu daha hızlı etkinleşir ve bu gerçekleştiğinde duyduğunuz sesli işaret, bir tek Bir el topu kullanırken oynayın – kullanışlı silah etkisi olmasa da, el olmayan top silahlarında etkinleşiyordu.

Bu güncellemede düzeltilen bir diğer zırh modu, tüm savaşçı hasarına karşı küçük bir miktar direnç sağlayan bir göğüs zırhı modu olan Energy Difusion Substrate’dir. Seraph Cipher’ın üçüncü kademesinde kilidi açıldı ve bununla ilgili güzel olan şey, üç defaya kadar birikmesi gerekiyor – bunun dışında, bu olmadı.

En son düzeltme bunu düzeltir, bu nedenle Energy Difusion Substrate artık sandık modu yüklemenize eklemeyi kesinlikle düşünmeniz gereken bir şey.

Artık herkes için tüm standart modların kilidi açıldığından, Destiny 2’yi bir sonraki ateşleyişinizde bu kötü çocuklardan herhangi birini teçhizatınıza sokabilirsiniz.

Listelenen çok daha fazla düzeltme var. düzeltme 6.3.0.3 yama notlarıancak sonuncusu göze çarpıyor: Bungie, Destiny 2’nin optimize edilmiş UI yükleyicisinin menü ekranları arasında geçişi geçmişte olduğundan daha hızlı hale getirmesi gerektiğini söylüyor.

Crucible ve baskınlar için en iyi Destiny 2 yapılarına yönelik kılavuzumuz, Guardian’ınızı savaşa hazır hale getirmek için bazı harika ipuçları içeriyor.oyun-2