Bandai Namco tarafından kısa süre önce Tales of Symphonia Remastered için yeni bir fragman yayınlandı ve oyuncuların oyunda kullanmak zorunda kalacakları çeşitli oyun özelliklerini gösterdi. Fragman, oyunun her biri birbirinden farklı olan uçsuz bucaksız topraklarını göstermeye devam etti. Buna ek olarak, dövüş, zanaatkarlık ve parti yönetim sistemi gibi önemli oyun özellikleri de burada merkez sahneye çıkıyor.

Tales of Symphonia Remastered Oynanış Özellikleri

Tales of Symphonia’da oyuncular ilerlemek için farklı türde düşmanlarla savaşmak zorunda kalacaklar. Bu nedenle, dövüş oyunun çok önemli bir parçasıdır ve en iyi saldırıları seçmek çok önemlidir. Bunlar, oyuncuların savaşları kazanmasına veya ölümden biraz daha uzun süre kaçınmasına yardımcı olabilir. Birlik saldırıları da burada önemlidir, çünkü bunlar aslında çok fazla hasar verebilen takım saldırılarıdır. Unison Gauge dolduğunda bir Unison saldırısı kullanılabilir. Bu, parti üyeleri düşmanlara zarar verdiğinde doldurulabilir.

Tales of Symphonia Remastered | Oynanış Fragmanı

Parti üyeleri de düşman saldırılarına karşı savunmasızdır ve onları savaşlara hazırlamak da gereklidir. Parti yönetim sistemi, parti üyelerinin savaş için donatılmasına yardımcı olacaktır. Farklı silahlar ve zırhlar ve istatistikleri artırabilecek çeşitli aksesuarlar donatılabilir. El işçiliği de fragmanda kapsamlı bir şekilde tartışılıyor. Çeşitli yiyecekler üretilebilir ve bunları tüketmek HP ve TP’yi geri yükler.

Senfoni hikayeleri Lloyd Irving ve arkadaşlarının dünyalarını kurtarma arayışlarında Sylvarant’ı takip ediyor. Ancak yolculuklarında, Sylvarant’ı kurtarmanın paralel bir dünya olan Tethe’alla’yı tehlikeye attığını fark ederler. Lloyd ve arkadaşları, her iki dünyayı da kurtarmanın bir yolunu bulmalı ve kötü organizasyon Cruxis’in üstünlük sağlamamasını sağlamalıdır. Orijinal oyun 2003 yılında Nintendo GameCube’de piyasaya sürüldü ve PS2, PS3 ve PC sürümleri daha sonra taşındı.

Tales of Symphonia Remastered Çıkış Tarihi

Remastered sürümü yayınlanacak 17 Şubat 2023 Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için. Bu sürüm aynı zamanda PlayStation 5 ve Xbox Series X|S ile de uyumlu olacak.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!oyun-5