Sony Xperia 5 IV, Eylül 2022’den beri piyasada ve şimdi Saturn’ün size heyecan verici bir teklifi var. Çünkü o2 Free M ile kompakt amiral gemisini ayda sadece 29,99 Euro’ya alırsınız ve yine de 100 Euro’luk geçiş bonusu alabilirsiniz. Tarife kontrolümüzde teklifin faydalı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Samsung, Apple veya Xiaomi, tarife kontrollerimizde sıklıkla bulacağınız markalardır. Ancak Satürn’den gelen Sony teklifi o kadar iyi ki, bunu size gerçekten sunmak istedik. Yeterli teknolojiye, iyi pil ömrüne ve Bravia OLED teknolojisine sahip kompakt bir amiral gemisi ile ilgileniyorsanız, o zaman anlaşmaya kesinlikle daha yakından bakmalısınız.

Sony Xperia 5 IV’ü elinize aldığınızda hemen iki şey fark ediyorsunuz: Elinizde çok iyi hissettiriyor ve malzemesi gerçekten iyi yapılmış. Ön tarafta, Bravia teknolojisi sayesinde kalabalığın arasından sıyrılan 120 Hertz yenileme hızına sahip 6,1 inçlik bir ekran yer alıyor. “Snapdragon 8 Gen 1” SoC, 8 GB RAM ve 128 GB dahili bellekten oluşan bir bellek yapılandırmasıyla gerekli performansı sağlar. Bu arada, Matt’in Sony Xperia 5 IV incelemesinde akıllı telefonun neden mükemmel bir akıllı telefon olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Bu nedenle Satürn’ün Sony teklifi değerlidir.

Ancak bu teklifle dikkat çeken sadece akıllı telefon değil. Çünkü Teléfonica’nın 5G şebekesine sahip olduğunuz o2’den cep telefonu tarifesini de güvence altına alıyorsunuz. o2 Free M’de, emrinizde 20 GB’lık devasa bir veri hacmi var ve maksimum 300 MBit/s bant genişliğiyle gezinebilirsiniz. Bahsedilen aylık maliyetlere ek olarak, akıllı telefon için 149 Euro ve 39,99 Euro bağlantı ücreti bekleyebilirsiniz. Eski sağlayıcıdan telefon numaranızı da yanınızda getirirseniz, 100 Euro’luk bir geçiş bonusu var. Neden buna değer olduğunu aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Sony’ye genel bakış

Karakteristik Satürn anlaşması
veri hacmi 20GB
Bant genişliği 300Mbps
5G Evet
asgari süre 24 ay
Aylık maaş 29,99 avro
Tek seferlik cihaz fiyatı 149,00 Euro
bağlantı ücreti 39,99 Euro
bonusu değiştir – 100.00 Euro
toplam fiyat 808,75 Euro
Normal cihaz fiyatı 861,00 Euro
Aylık tasarruf ~ 2,18 avro
teklif etmek

Gördüğünüz gibi, bu anlaşma aslında size para kazandırıyor. Çünkü değişiklik bonusu ile anlaşma size 24 ay sonra 808,75 Euro’ya mal olacak. Akıllı telefonun çevrimiçi maliyeti 861 Euro’dur, bu da Saturn teklifini seçerseniz her ay yaklaşık 2,18 Euro tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir – ve ayrıca o2’den 5G özellikli bir cep telefonu tarifesi de vardır.

Bu nedenle, uygun bir tarife ile kompakt ama güçlü bir akıllı telefon arıyorsanız, bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz. Yine de aklınızda Sony Xperia 5 IV varsa, harekete geçmenin tam zamanı.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Sony’nin mevcut Xperia serisi ile akıllı telefon pazarına tekrar saldırabileceğini düşünüyor musunuz yoksa bu alandaki parlak dönemler çoktan bitti mi? Yorumlarda bize bildirin!genel-27