Kendinizi destekleyin Samsun hayranları! Koreli Teknoloji Devi az önce resmi bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. 1 Şubat 2023, “yeni premium Galaxy yeniliğini” sergileyeceği yer.

Bu bir spoiler için yeterli değilse, meslekten olmayanların terimleriyle ifade edelim: Samsung Galaxy S23 serisi, sadece üç hafta içinde tüm ihtişamıyla resmen duyurulacak. Aslında, rezervasyonlar çoktan başladı.

Ancak sızıntılar için hala çok zaman var. Ne de olsa, piyasaya sürülmeden hemen önceki haftalarda sonsuz bir sızıntı akışı olmasaydı, bu, uygun bir Samsung lansmanı olmazdı.

Bu sefer, üç Galaxy S23 modelinin hepsinin yan yana yerleştirilmiş sahte birimlerinin bir fotoğrafıyla karşılaştık. Fotoğraf ilk kez paylaşıldı. Twitter aracılığıylave daha sonra Sammobile tarafından ele alındı. özel bir makale.

Referans olarak, Galaxy S23 ailesinin sahte birimlerini ilk kez görmüyoruz. Ancak şimdiye kadar hiç kimse üç tasarımı tek bir karede yakalamayı başaramamıştı. Bu bize farklı sürümlerin birbirine karşı nasıl biriktiğine dair oldukça iyi bir fikir veriyor.

Galaxy S23’ün selefine çok benzer bir tasarıma sahip olması şaşırtıcı değil. Görünüşe bakılırsa, Galaxy S23 ve ağabeyi, Galaxy S23 Plus, yine de büyük ölçüde aynı dış görünüme sahip olacak. Bazı (oldukça küçük) tasarım ince ayarları alan gruptaki tek cihaz, Biraz daha az yuvarlak görünen Galaxy S23 Ultra.

Bununla birlikte, akıllı telefonlar söz konusu olduğunda görünüş her şey değildir. Galaxy S23 ailesi, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti de dahil olmak üzere çok sayıda büyük yükseltme ile donatılmış olarak gelir. Bu nedenle, 2023’ün en güçlü Android akıllı telefonları olabilecek şeyler için heyecanlanmak için her türlü nedeniniz var.





telefon-1