Satın alma tetiğini ilk çekenler için 50$-100$ indirimli ön sipariş rezervasyonları ve tüm seçeneklerle istiflenebilir

Şubat ayında telefonlar duyurulduğu zaman satışa sunulacak. Galaxy S23 Ultra, S23+ veya S23 ahizenizi burada rezerve edebilir ve geldikleri yılın en iyi Samsung telefonlarını ilk alanlardan biri olabilirsiniz!

Ön sipariş rezervasyon indirimi, ücretsiz gibi diğer tüm bonusların üzerindedir. Galaxy Buds Pro 2 veya kılıfları, sektördeki en iyi takas teklifleri veya Samsung dışında başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel renkler ve depolama miktarları ve buna Verizon, T-Mobile veya AT&T satın almak da dahildir Galaxy S23 modelleri de ondan.

Samsung, hemen rezervasyon yaptırarak ve doğrudan ondan bir S23 telefon veya Galaxy Book alarak elde edeceğiniz tüm avantajlara dikkat çekiyor:

  • Birkaç Galaxy telefonu satın alırken garantili takas kredisi, kırık ekranlı telefonlar için takas kredisi ve Galaxy cihazları için en yüksek takas değeri dahil.
  • Uygun Öğrenciler, Askerler, İlk Müdahale Ekipleri ve kurumsal iş ortağı çalışanları için ek tasarruflar içeren Samsung Offer programı.
  • Peşinatsız %0 APR Finansmanı ve Affirm ile 4 taksitte ödeme
  • Samsung Care+ Genişletilmiş kapsama alanı şunları içerir:
  • Düşme, dökülme ve mekanik arıza için cihaz koruması
  • 700’den fazla Samsung yetkili yerinde aynı gün içinde kırık ekran onarımı
  • Bir sonraki iş günü en kısa sürede değiştirmeler
  • Yeni cihaz kurulumu, içerik aktarımı ve diğer cihazlarla bağlantı için 7/24 Samsung uzman desteği mevcuttur

Samsung Galaxy S23 serisi fiyatlandırması bekleniyor

Kore’de sızan ve döviz kuru dikkate alındığında S23 Ultra için 1250$’a ulaşan Galaxy S23 hattı fiyatları, ABD’de Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra fiyatlarının muhtemelen değişmeyeceğini gösteriyor. Genellikle, Samsung’un kendi sahasındaki fiyat etiketleri, dolar eşdeğeri olarak, telefonların ABD’ye geldiği zamanki fiyatlarından biraz daha yüksektir, ayrıca Kore medyasında, yerel olarak telefonların bileşen enflasyonu nedeniyle biraz daha pahalı olacağına dair haberler vardı.

S22 Ultra için Samsung, S Pen’i telefonun gövdesine yerleştirdi ve daha iyi bir ekran koydu, ancak yine de aynı ücreti aldı, bu nedenle 799 $ Galaxy S23 başlangıç ​​fiyatı, Galaxy S23+ için 999 $ etiketi için umutlarımızı yüksek tutuyoruz. temel depolama sürümleri için tatlı 1199 $ Galaxy S23 Ultra fiyat noktası. 128 GB’lık modellerin yalnızca çok az sayıda ülkeyle sınırlı olabileceği ve ABD dahil olmak üzere dünyanın büyük bölümünün geçen yılki 128 gigabaytlık modellerin fiyatına 256 GB başlangıç ​​depolaması alacağı göz önüne alındığında, bu aslında tatlı bir anlaşma.

Galaxy S23 Ultra vs Galaxy S23 Plus vs Galaxy S23 teknik özellikleri

Samsung’a özel hız aşırtmalı Snapdragon 8 Gen 2, üç telefona da güç sağlar, bu nedenle bir S23, S23+ veya Ultra’da ön sipariş verme tetiğini çekmenizi kolaylaştırmak için söylentilere konu olan tüm Galaxy S23 serisi özelliklerine göz atalım.

Burada listelenen S23 serisi teknik özelliklerden de görebileceğiniz gibi, Samsung, 2023 amiral gemisi ürün hattını Android telefonlar için mevcut olan en hızlı işlemci ve 5G modemle yükseltecek ve karşılaştırmaları onu Apple’ın A serisi yonga setleriyle bile eşit seviyeye getiriyor.

Ayrıca, daha büyük pillerine ve daha fazla temel depolama alanına rağmen, Galaxy S23 ve S23+ da aynı fiyatlarla piyasaya sürülmeli çünkü LTPS ekran teknolojisinin daha geniş yenileme hızı aralığıyla kalması bekleniyor.

Bununla birlikte Samsung, Galaxy S23 Ultra için tüm engelleri kaldırdı ve yalnızca yeni 200 MP kamera ile değil, kardeşleri arasındaki teknik özellik farkını daha da artırdı ve en çok satışın 2023’teki en iyi telefonuna gideceğini tahmin etti. şimdi ve iyi bir sebeple. Burada alabileceğiniz S23 ön sipariş rezervasyon bonusu da kesinlikle fiyat farkını dengelemeye yardımcı olacaktır.telefon-1