Sound Wave Pokemon, Pokemon Go’nun Şubat ayındaki aylık Topluluk Günü için öne çıkan yaratık olarak seçildiğinden, Noibat’a veya onun evrimi Noivern’e ihtiyaç duyan Pokemon Go oyuncuları şanslı.

Pokemon Go Şubat 2023 Topluluk Günü, 5 Şubat’ta yerel saatle 14:00 ile 17:00 arasında gerçekleşecektir. Noibat bu süre zarfında daha sık görünecek ve onu yakalamak için daha da fazla şans sunacak ekstra bir Özel Araştırma, Bol Gürültü, 1 $ karşılığında satın alınabilir.

Noivern, Pokemon Go’nun Topluluk Günü için sırada.

Noivern’e evrimleşen Noibatlar, etkinlik sırasında veya en fazla iki saat sonra özel Boomburst’u öğrenecekler. Etkinlikten sonra, yerel saatle 17.00’den 22.00’ye kadar Bonus Savaş Baskınları, oyuncuların baskınlarda Noibat’larla savaşmasına izin verecek ve her zafer, o spor salonunun çevresinde 30 dakika boyunca artan Noibat karşılaşmalarının kilidini açacaktır.

Spiny Nut Pokemon 7 Ocak etkinliğinde öne çıktığı için Noivern, öne çıkan Topluluk Günü Pokemonu olarak Chespin’i takip ediyor. 21 Ocak’ta yapılması planlanan bir sonraki Topluluk Günü Klasiğinde Larvitar yer alacak.

Pokemon Go, hem iOS hem de Android cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1