Geniş bir ekrana ve tonlarca işlevselliğe sahip şık ve şık bir akıllı saate ihtiyacınız varsa, Amazon tam size göre. Apple Watch Series 8 en düşük fiyatına indi.
Apple Watch Series 8 eller aşağı iPhone kullanıcıları için en iyi genel akıllı saat. Dış mekanda kullanım için oldukça parlak olan, her zaman açık olan büyük bir ekranı ve ayrıca doğrudan saatinizden mesaj yazmanıza izin veren bir QWERTY klavyesi vardır.
Saatin WR50 su direnci sertifikası, IP6X toz direnci derecesi ve çatlamaya dayanıklı ekranı, saati çok dayanıklı kılar ve ayrıca kullanımı çok rahattır.

Watch Series 8, Apple S8 çipiyle desteklenir ve günlük kullanımda hızlı ve duyarlıdır. Apple, 18 saate kadar pil ömrü vaat ediyor, yani tüm gün dayanmasını bekleyebilirsiniz ve düşük güç modunu açmak pil ömrünü 36 saate çıkarıyor. Ölü bir saatin tam şarj olması için yaklaşık bir saat gerekir.

Saatin ana çekiciliği, kapsamlı sağlık özellikleri yelpazesidir, bu da onu yalnızca optimal sağlıkta olmayan insanlar için değil, aynı zamanda sağlıklarına proaktif bir yaklaşım benimsemek isteyenler için de harika kılar.

Watch Series 8, kadın sağlığı takibi ve uyku takibi için yeni bir cilt sıcaklığı sensörüyle birlikte gelir ve ayrıca EKG’nizi alabilir, kandaki oksijen seviyelerini ölçebilir ve kalp atış hızını takip edebilir. Ayrıca adımlarınızı sayabilir ve aktif kalmanız için bir motivasyon görevi görebilecek antrenmanları takip edebilir.

Ayrıca düşme algılama, çarpışma algılama ve içinizin rahat etmesi için acil durum SOS gibi özelliklere de sahiptir.

Kısacası Watch Series 8, şık bir tasarıma, sezgisel arayüze ve çeşitli sağlık izleme özelliklerine sahip duyarlı bir saattir ve etkili bir şekilde bileğinizdeki ikinci bir telefon gibi çalışır.

Sokak fiyatı 399 Dolar olan 41 mm GPS varyantı Amazon tarafından yüzde 13 indirimli ve şu anda 349 Dolara sizin olabilir, bu da Apple’ın en yeni saati için şimdiye kadarki en iyi fiyat oldu. Series 8 nadiren indirime girer, bu nedenle bir Apple watch almayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.telefon-1