Demek istediğim, elbette, 2023’te kablolu kulak içi kulaklık takıyorsanız, kabloları dümdüz aşağı inen bir çift kesinlikle satın alabilirsiniz. Veya Sennheiser’ın en yeni kulakiçi kulaklıkları gibi kulaklarınızın arkasından yukarı ve geriye doğru fırlayan telleri olan bir çift alabilirsiniz, IE 200ve onları her taktığınızda Glastonbury’de sahnede bir müzisyen olduğunuzu hayal edin.

149,99 dolardan, bu kulak içi kulaklıklar (veya sanırım kulak içi monitörler), Sennheiser’ın IE serisinin en altında yer alıyor. göz yaşartıcı derecede pahalı $1.499.95 IE 900. Ancak temeller (görünüşte) aynıdır. Birinci sınıf görünümlü kablolu form faktörüne sahipler ve aynı boyutta 7 mm “ekstra geniş bant” dönüştürücüler ile donatılmışlar. Sennheiser, bunların “mükemmel dengeli ve gerçekçi ses” ve “çok daha pahalıya mal olan kulaklıklarda tipik olarak bulunan doğal bir frekans yanıt eğrisi” sunduğunu iddia ediyor.

IE 200, köpük veya silikon kulaklık ucu seçenekleriyle gelir.
Resim: Sennheiser

Diğer özellikler arasında, size uygun olanı bulmak için iki konumdan birine monte edilebilen hem köpük hem de silikon kulak uçları ve zamanla kaçınılmaz olarak yıpranan teller için çıkarılabilir kablolar yer alır. Gibi Hangi Hi-Fi? notlarkablolarında hat içi uzaktan kumandaya dair herhangi bir işaret yok gibi görünüyor, çünkü bunlar muhtemelen kablolu kulaklıklarda ses kalitesine zarar verme konusunda bir üne sahip.

Sennheiser audiophile ürün müdürü Jermo Koehnke, “Dengeli, gerçeğe yakın ses reprodüksiyonu ile kullanıcılar, sıradan kulaklıklarda kaçırdıkları ayrıntıları duyabilecekler” diyor.

Sennheiser’ın IE 200 kulaklıkları 31 Ocak’ta satışa çıkıyor.genel-2