Nintendo Entertainment Podcast’i burada! Ve yeni yılın şafağında Nintendo Draft’ın geri dönüşü geliyor!

Ama önce, çocuklar yılın ilk oyun maceralarını tartışıyorlar! Todd, sınırlı oyun süresinden yakınırken, Persona 5 Royal’den fışkırmaya devam ediyor. Will, Splatoon 3, Fall Guys ve Final Fantasy’den bahsediyor! Bu arada Scott, Neptunia oynamanın yanı sıra Xenoblade Chronicles 3’ü bitirmek için UZUN yolculuğuna devam ediyor.

Sonra çocuklar dönüp yılın ilk “Splat It In Splat” etkinliğine giriyorlar! Baharatlı mı, Tatlı mı, Ekşi mi? Hangi tat en iyisidir? Adamlar seçimini yapıyor!

Sonunda, 7. Yıllık Nintendo Taslağı geldi! Yıl için tahminler yapma ve 2023’te Nintendo’dan ne görmek istediklerini söyleme zamanı! Ne isteyecekler? Neyi umut edecekler? Ayarlayın ve öğrenin!

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Nintendo Entertainment Podcast’in keyfini çıkarın!

Podcast’in gelecekteki bölümleri için temaları açmak için SİZİN önerilerinizi istediğimizi unutmayın! NES, SNES, N64, Game Cube, Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance veya Nintendo DS önerilerinizi Twitter üzerinden gönderin! Tri-Force Todd’a şu adresten ulaşabilirsiniz: @Guardians_ComicTellius Tyler’da @TylerKelbaugh94veya Wario Will’de @shadowz596! VE, bize podcast tanıtıcımızdan ulaşabilirsiniz @NEPPodcast!

oyun-4