Derin Soğutma açıkladı ASSASSIN IV CPU soğutucusu, yeni AIO’lar, Fanlar ve PC Kasaları dahil olmak üzere CES 2023’te bir dizi yeni ürün.

DeepCool, Güçlü ASSASSIN IV CPU Soğutucuyla Büyüyor: Ayrıca Yeni CPU Fanları, AIO, Kasalar ve Daha Fazlası CES’te

Basın bülteni: Meraklılar için bilgisayar donanımı ve çevre birimleri üreticisi ve küresel bir marka olan DeepCool, CES 2023 kongresi için Nevada, Las Vegas’a geri döndüğünü duyurdu. Küresel salgın nedeniyle 3 yıllık bir aradan sonra CES, 2023’te tüm hızıyla geri dönecek. DeepCool, endüstri kuruluşlarının, ortakların, medyanın ve diğer özel konukların ağırlanacağı bir Planet Hollywood süitinde yeni ürünlerden oluşan bir sergiye ev sahipliği yapacak. yakında piyasaya sürülecek ürünlerle kişisel bir uygulamalı deneyim.

DeepCool tarafından bu yıl yinelenen temalardan biri, AIO’lar, Soğutucu CPU Soğutucular ve PC Kasaları gibi tüm Dijital ürünlerin tanıtımıdır. Şirket, yeni Dijital izleme tasarımıyla mevcut soğutucularında çeşitli revizyonlar yapıyor.

DeepCool Assassin IV – Görünen “AIR”

Hava soğutucu tahtının yeni varisi ASSASSIN IV şeklinde sergilenecek. Sessiz modda çalışabilen şık bir soğutma santrali. Assassin lakabı sadece bir isimden daha fazlası ve en yeni yineleme, bu hava soğutucu canavarının gerçek bir sessiz ısı öldürücü olduğunu kanıtlıyor.

DeepCool’un Assassin IV CPU Soğutucusu, 280 W TDP kapasitesiyle gelir ve 7 ısı borusu, yeni tasarlanmış 120 ve 140 mm FDB fanları ile sessiz ve aşırı modlar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar, yüksek profilli RGB RAM için tam bir engelsiz boşluk ve basit daha temiz tasarım

DeepCool FT14 – Ödün Vermeyen 140mm Modüler Fan

FT14 140mm fan ilk kez sahneye çıkacak ve fanların nasıl “dönüştürücü” olabileceklerini vurgulayacak.
DeepCool ürünlerinin mevcut sahipleri, zengin özelliklere sahip yüksek kaliteli ürünleri mükemmel bir fiyata aldıklarını biliyorlar ve yeni ürün serimiz bu itibara sadık kalacak. Yeni fan, fan performansını, dBA seviyelerini ve verimliliği artıran 3 fazlı, 6 kademeli bir motorla birlikte gelir.

Özelliklerden bazıları şunlardır:

  • Yeni Bir Modüler Çerçeve ile Kolayca Yeniden Yapılandırılır
  • Yeni Titreşim Sönümleme Köşeleri
  • Verimli 3 Fazlı 6 Kademeli Motor Performansı ve gürültü seviyelerini iyileştirir
  • PPS Fan Kanatları

DeepCool CH560 Digital – Sistem Hayati Değerlerini İzleyen Yüksek Hava Akışlı Bir Kasa

CH560 ve CH560 Digital tam ekranda olacağından, yüksek hava akışlı kasalar eksik olmayacak. Hibrit ağ/temperli cam yan panel, yüksek hava akışlı ön panel, üç adet 140 mm ARGB fan ve en büyük GPU’lar için yeterli alan ile CH560 serisi birçok özelliğe sahiptir ve bütçenizi zorlamaz.

CH560 Digital sürümü, CPU ve GPU durumlarını aynı anda vurgulayan bir LCD ekrana sahip olacak. Her iki model de beyaz ve siyah renklerde satışa sunulacak.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17