Bugün Cuma ve oyuncular Wordle’ı doğru yaparak haftayı doğru bitirmeli. Buradaysanız, muhtemelen bir şekilde mücadele ediyorsunuzdur ve bu, Cuma günü yapmak isteyeceğiniz bir şey değildir. Neyse ki, çalışma haftasını kendinden emin bir şekilde bitirmenizi ve Wordle’u doğru anlamanızı sağlamak için buradayız. Oyuncular, bu Wordle’ı da doğru yapmak istiyorlarsa kesinlikle biraz yardıma ihtiyaç duyacaklar. Bugünün cevabı, alışılmadık bir kelime, bir çift harf ve garip bir heceleme içeriyor. Herhangi bir Wordle yanıtını zorlaştıran bir üçlü. 6 Ocak Wordle’a henüz başlamadıysanız, başlamadan önce kendinize bir avantaj sağlamak için önerilen başlangıç ​​kelimeleri listemize göz atabilirsiniz.

Ancak, birkaç tahminde bulunuyorsanız, bazı yararlı tavsiyeler almanın zamanı gelmiş olabilir. Aşağıda tam olarak buna sahibiz. Oyuncuların 6 Ocak’ta bugünün yapbozu için ilgili tahminlerde bulunmasına yardımcı olacak iki ipucu bulduk. Ancak bunlar işe yaramazsa, oyuncular sadece isterlerse, kılavuzun ilerleyen kısımlarında tam cevabı açıkladık. hafta sonuna galibiyet serileri bozulmadan girmek için.

Bugünün Wordle Yanıtı – 6 Ocak 2022

Doğrudan Wordle yanıtıyla ilgili olan, ancak sözcüğü hemen ele vermeyecek iki ipucu ile başlayacağız.

  • İpucu 1: Bu kelime, bir şeyin tüm hikayesini anlatamamak olarak tanımlanabilir. Bu kelimenin eşanlamlıları şunları içerir: kılık değiştirme ve çelişme.
  • İpucu 2: Bu kelimenin üç ünlüsü var ama biri tekrar ediyor. Yinelenen ünlülerden biri kelimenin sonuna gelir. Kelime “b” ile başlar.

Cevabı ipuçlarımızdan tahmin edemediyseniz, korkmayın, çünkü cevabın tamamı burada. 6 Ocak Wordle’ın tam cevabı… “inanmak”. El kaldır, bu kelimeyi daha önce hiç duymamıştım. Eğer yaptıysanız, o zaman bu cevabı tahmin etmek muhtemelen hala zordu. Umarım, her oyuncu galibiyet serisine bugün devam edebildi. Wordle rehberlerimize devam etmek için Pazartesi günü geri döneceğiz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1