Yıl yeni başlamış olabilir, ancak 2023’ün en büyük akıllı telefon sürümlerinden bazıları hemen köşede. Bugün erken saatlerde, OnePlus 11, Çin’de resmi olarak duyuruldu. Amiral gemisi, bir başka büyük akıllı telefon sürümünün yanı sıra Şubat ayı başlarında uluslararası olarak piyasaya sürülecek. Samsung Galaksi S23. lansmanı göz önüne alındığında, Samsung’un amiral gemisi serisi hemen köşede, son birkaç hafta içinde S23 serisiyle ilgili söylentilerin teknoloji haber döngüsüne hakim olması büyük ölçüde şaşırtıcı değil. Görünüşe göre, tam bir özellik sayfası sızıntısı yeterince iyi değildi.

Pil özelliklerinden, ekran parlaklığı iyileştirmelerine ve termal performans yükseltmelerine kadar, tahminciler çok cömert davrandılar. Sektördeki kişilerin çoğu söylentilerin çoğu üzerinde hemfikir olsa da, küçük ama önemli bir çekişme noktası var – giriş seviyesi S23’ün sahip olacağı temel dahili depolama miktarı.

Birkaç gün önce, bir sızıntı S23’ün 128GB temel depolama konfigürasyonunu 256GB’lık bir konfigürasyon lehine terk edeceğini iddia etti. Şimdi, özellikle güvenilir bir sicile sahip bir ihbarcı olan Roland Quandt, yeni bilgilerle öne çıktı. cıvıldamak ve 128GB sürümünün burada kalacağını iddia ediyor.

Temel dahili depolama, birkaç nedenden dolayı özellikle önemli bir özelliktir. En önemlisi, kullanıcıları daha üst düzey yapılandırmalara harcamaya teşvik etmede büyük rol oynar. Ne de olsa çoğu kişi, 256 GB depolama alanıyla yaşamanın bu miktarın yarısından çok daha kolay olduğu konusunda hemfikirdir.

Ayrıca, başlangıçta ek depolama, Galaxy S23’ün iyi bir satış noktası olabilirdi. Özellikle Samsung’un birinci sınıf akıllı telefon segmentindeki amiral gemisi serisinin rekabet gücünü artırma kararlılığı göz önüne alındığında, bu çok anlamlı olurdu.

Ne yazık ki, gerçek olamayacak kadar iyiydi – 256 GB, birçok Android kullanıcısı için tatlı bir yer olmaya devam ediyor. Büyük olasılıkla, fazladan ödemek zorunda kalacakları bir şey.

telefon-1