OnePlus Buds Pro 2, Çin’de Çarşamba günü OnePlus 11 5G ile birlikte piyasaya sürüldü. Bu gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar, Dynaudio tarafından ortaklaşa oluşturulan MelodyBoost Dual Drivers ile donatılmıştır. Her kulaklıkta 11 mm woofer ve 6 mm tweeter bulunur. Koaksiyel çift sürücülü sistem, hem yüksek hem de düşük frekansların üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. OnePlus Buds Pro 2, Dynaudio tarafından birlikte ayarlanan üç EQ seçeneğiyle birlikte varsayılan bir EQ ayarına sahiptir — Bold, Serenade ve Bass. OnePlus, bu TWS kulaklıkların toplam 39 saate kadar pil ömrü sunabileceğini iddia ediyor.

OnePlus Buds Pro 2 fiyatı, kullanılabilirliği

OnePlus Buds Pro 2 şu anda kullanılabilir ön kitap Çin’de ve 9 Ocak yerel saatle 10:00’da (07:30 IST) satışa sunulacak. Bu OnePlus TWS kulaklıklar piyasaya sürüldüğünde 899 CNY (kabaca 11.000 Rs) olarak fiyatlandırılır.

Şirket, OnePlus Buds Pro 2’nin 7 Şubat’taki OnePlus Cloud 11 Etkinliği sırasında Hindistan’da piyasaya sürüleceğini onayladı.

OnePlus Buds Pro 2 özellikleri, özellikleri

Bu TWS kulaklıklar, hem yüksek hem de düşük ses frekanslarının üstesinden kolayca gelmek için 11 mm woofer ve 6 mm tweeter ile donatılmıştır. OnePlus Buds Pro 2, LHDC, AAC, SBC ve LC3 ses kodeklerini destekleyen Bluetooth v5.3 bağlantısı sunar. Ayrıca, sürükleyici bir sanal surround ses deneyimi için Spacial Audio desteği ile birlikte gelirler.

ANC özelliğinin 48dB’ye kadar dış gürültüyü bastırabildiği söyleniyor. Her iki kulaklık da AI gürültü azaltma özelliğine sahip üç mikrofonla donatılmıştır. OnePlus Buds Pro 2 ayrıca aramaları yanıtlamak ve müzik çalmada gezinmek için dokunmatik kontrollere sahip.

Şirkete göre OnePlus Buds Pro 2, 39 saate kadar toplam pil ömrü sunuyor. Şarj durumlarının 520 mAh pil kapasitesi vardır ve bunun tam olarak şarj edilmesinin yaklaşık bir saat sürdüğü söylenir. Ayrıca Qi kablosuz şarjı da desteklerler. Bu kulaklıklar, toza ve suya dayanıklılık için IP55 olarak derecelendirilmiştir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

CES 2023 merkezimizde Gadgets 360 ile ilgili Tüketici Elektroniği Şovundan en son haberleri alın.genel-8