Redmi Watch 3, Redmi Band 2 ve Redmi Buds 4 Lite, 27 Aralık’ta Çin’de piyasaya sürülecek. Şirket, 27 Aralık’ta Çin’de Yeni Yıl konferansına ev sahipliği yapacak ve ayrıca merakla beklenen Redmi K60 serisi akıllı telefon serisini de tanıtacak. . Redmi, Salı günkü etkinlikten önce Redmi Watch 3, Redmi Band 2 ve Redmi Buds 4 Lite ile dalga geçerek üç ürünün de tasarımını sergiledi ve bazı özellikleri de onayladı.

Redmi, bir İleti Çin sosyal ağ sitesi Weibo’da, Yeni Yıl konferansında Redmi Watch 3, Redmi Band 2 ve Redmi Buds 4 Lite’ın lansmanını doğruladı. Konferansın 27 Aralık’ta yerel saatle 19:00’da (16:30 IST) gerçekleşmesi planlanıyor.

Şirket, cihazların 2023 erken ilkbahar serisinin bir parçası olarak piyasaya sürüleceğini söyledi. Gönderi, Redmi Buds 4 Lite’ı yeşil bir renk grubunda sergilerken, Redmi Watch 3’te ayrıca yeşil bir bilek bandı bulunuyordu. Redmi Band 2, tamamen beyaz bir renk varyantında görüldü.

Redmi ayrıca yaklaşan cihazlarla ilgili ayrıntıları Weibo’da yayınladı. Şirket, Redmi Watch 3’ün Redmi Watch 2’ye göre yüzde 14,8 daha fazla ekran alanına sahip 1,75 inç AMOLED ekrana sahip olacağını söyledi. Şirket ayrıca saat ekranının 1,3 kat daha keskin olduğunu ve inç başına 341 piksele kadar olduğunu doğruladı. . Redmi Watch 3’ün ayrıca 600 nit’lik bir tepe parlaklığa sahip olduğu onaylandı.

Bu arada Redmi Band 2’nin, Redmi’ye göre önceki nesle göre yüzde 76 daha büyük olan 1.47 inç ekrana sahip olduğu doğrulandı. Redmi Band 2’nin kalınlığı 9,99 mm olacak.

Son olarak, “Gençlik Sürümü” olarak adlandırılan Redmi Buds 4 Lite’ın siyah, turuncu, beyaz ve yeşil olmak üzere dört farklı renk grubunda piyasaya sürüleceği onaylandı. Bu tomurcukların her biri 3,9 gram ağırlığında olacak ve yarı kulak içi bir tasarıma sahip olacağı söyleniyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8