Gabriel Byrne, Lionsgate’s’e katıldı Balerin, bir yan film geçen John Wick Keanu Reeves’in baş karakter olarak oynadığı evren.

“Gabriel’in gizemli ve esrarengiz varlığı onlarca yıldır düzinelerce filmi zenginleştirdi. Yapımcı Brady Iwanyk yaptığı açıklamada, ne düşündüğünden asla tam olarak emin olamazsınız ve bu, bu dünya için mükemmel.

Byrne bundan sonra biyografik filmde efsanevi yazar Samuel Beckett olarak görülecek. Önce Dans yönetmen James Marsh için. Ayrıca Grindstone’s dizisinde Enzo Ferrari’yi canlandırıyor. Lamborghini: Efsanenin Arkasındaki Adamve Epix’in dizisinde yer aldı Dünyaların Savaşı ve özellik Yellowstone City’de Cinayet.

Byrne’nin diğer kredileri şunları içerir: kalıtsal, Ari Aster tarafından yönetilen ve sınırlı dizi SıfırSıfırSıfırAmazon Studios için Janus Metz, Stefano Sollima ve Pablo Trapero’nun yönettiği.

Byrne en son katılan Balerin, Başrolünü Ana de Armas’ın üstlendiği ve Len Wiseman’ın yönettiği filmin yapımı devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Ian McShane, Anjelica Huston, Lance Reddick, Catalina Sandino Moreno ve Norman Reedus yer alıyor.

Senaryosunu Shay Hatten yazdı. Balerin, ve arsa, ailesi tetikçiler tarafından öldürüldüğünde intikam almak için söz konusu becerileri kullanan, öldürme becerilerine sahip genç bir kadını (de Armas) içeriyor. Yapımcı kredileri Basil Iwanyk, Erica Lee ve Chad Stahelski tarafından paylaşılıyor.

Brady Fujikawa ve Chelsea Kujawa, Lionsgate projesini denetliyor. Byrne, Ajans ve Paradigma tarafından temsil edilmektedir.sinema-2