Starfield, Manor Lords ve Palworld arasında Game Pass kütüphanesi giderek güçleniyor gibi görünüyor. Şimdi, yeni raporlara göre, yeni Görev çağrısı lansman gününde Microsoft’un abonelik hizmetine gidebilir. Körfez Savaşı’nda geçtiği söylenen bir sonraki CoD’un Black Ops alt serisine yeni bir giriş olduğu ve Call of Duty Modern Warfare 3’ün 2023’te piyasaya sürülmesinden sonra geleceği söyleniyor. CoD, World of Warcraft ve Overwatch satın alımını tamamladıktan sonra Activision Blizzard’ın sahibi olan Microsoft, Diablo 4’ü zaten Game Pass’e getirdi. Şimdi Call of Duty’nin de onu takip edebileceği iddia ediliyor.

Özellikle kampanya açısından Call of Duty Modern Warfare 3, FPS oyunu için düşük bir nokta gibi geldi. Black Ops yan oyunlarına geri dönmek 2024 için mantıklı; orijinal Black Ops en sevilen CoD oyunlarından biri olmaya devam ederken, Black Ops 2 ve 2020’nin Black Ops Cold War’u da serinin zirvesini temsil ediyor.

Geçici olarak adlandırılan Black Ops 6 gerçekten Körfez Savaşı’nda geçiyorsa, bu ilk olarak bir Call of Duty olacaktır ve seriye büyük ölçüde hakim olan Teröre Karşı Savaş ve bilimkurgu fütüristik ortamlarından çok ihtiyaç duyulan bir değişiklik olacaktır. son on yıl. Oyun nasıl görünürse görünsün, artık yeni Call of Duty’nin Game Pass’e ilk günden geleceği iddia ediliyor.

Bu, Microsoft’un bu yılki Call of Duty’yi çıkış gününden itibaren Game Pass’e getirmeye karar verdiğini belirten Wall Street Journal’ın bir raporuna göre. Raporda “Microsoft, uzun süredir devam eden kazançlı yaklaşım olan yalnızca alakart satış yerine Call of Duty’nin gelecek sürümünü abonelik hizmetine sunarak video oyunu satış stratejisinde büyük bir değişiklik yapmayı planlıyor” ifadelerine yer verildi. açıklıyor.

Game Pass sürümünün Call of Duty’nin diğer platformlardaki lansmanını etkileyip etkilemeyeceği henüz doğrulanmadı. 9 Haziran Pazar günü Xbox Showcase etkinliği kapsamında yeni COD hakkında daha fazla bilgi edinmeyi bekliyoruz.

Biz Black Ops 6’nın potansiyelini duymayı beklerken siz de diğer en iyi çok oyunculu oyunlardan bazılarını deneyebilirsiniz. Veya belki de size gelecek olan diğer en iyi PC oyunlarına bir göz atabilirsiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2