Oyunlar hakkında sormadığımız sorular genellikle en çok açıklama gerektiren sorulardır. “Tamriel, çok az besin kaynağıyla Bethesda RPG oyunlarında nasıl işliyor?” gibi sorular. Eh, yeni bir Skyrim modu tam olarak bunu ele almayı hedefliyor. Skyrim’in gerçek hayatta nasıl bir cehennem olacağını, Tamriel’in en soğuk bölgesini finansal bir kıyamete sokacağını zaten inceledim, şimdi bunu nasıl düzelteceğimize bakalım.

Skyrim, 13 çiftliğe sahip 1000’den fazla kişiden (en azından oyunun kendisinde, gerçek fantezi dünyasında değil) oluşan bir ulustur. Bunun yeterli yiyecek olmadığını söylemek için hesap yapmama gerek yok, özellikle Skyrim çiftliklerinin sadece bir ortaçağ köyünü beslemek için mücadele edeceklerini düşündüklerini düşünürsek.

Teabag86 ve Kryptopyr tarafından hazırlanan Skyrim modu “CACO Farm Overhaul” burada devreye giriyor, çünkü fantezi oyunundaki çiftliklere irfan dostu bir yükseltme ekliyor; Spriggans’ın kabuğu.

Bu çiftlik revizyonu modunun Skyrim’e kattığı çok şey var; yiyecek ve barınma için görevleri tamamlamanızı gerektiren bir çiftlikte kalma görevi, sıralar halinde organize ekinler, malzemeler için yeni bitki modelleri, domuzlar, domuz yavruları şeklinde yeni çiftlik hayvanları gibi öne çıkan özellikler dahil. koçlar, koyunlar, kuzular ve buzağılar, fırınlar ve yayıklar gibi Hearthfire DLC öğelerinin eklenmesi, çiftçiler için boş döngüler ve animasyonlar ve ekinlerin yakınında böcek yumurtlama noktaları.

Bunun çalışması için temel CACO (Tam Simya ve Yemek Pişirme Revizyonu) Skyrim moduna ihtiyacınız olacak, unutmayın, ancak Tamriel çiftliklerinin gerçekten bir faydası varmış gibi hissetmek buna değer.

Skyrim’deki çiftliklerin her yeni yorumu da benzersizdir, çünkü mod geliştiriciler “bir çiftlik buğday üretimi, süt ürünleri, fırıncılık, hayvancılık, küçük av hayvanları, elma bahçeleri, bölgesel ürünler vb. , asılı ekinler ve yeni çalışma alanları – az miktarda dağınıklığın yanı sıra – uzmanlıklarını vurgulamak için çiftliklere eklendi.

CACO ayrıca yeni mahsuller eklediğinden gereklidir, bu nedenle çiftliklerde soğan, lahana, bezelye ve yaban mersini gibilerini de bulacaksınız. Çiftlikte Kalma Görevleri hala devam eden bir çalışmadır, ancak geçiminizi sağlamak için tarlaları sürmeyi, ekinleri hasat etmeyi, buğday öğütmeyi, çitleri onarmayı ve daha fazlasını bekleyebilirsiniz.

İşlerin yanı sıra, açık dünya oyununda sıralanacak birkaç çiftlik kaldı, ancak Skyrim modunu hemen şimdi indirebilirsiniz. Nexus Modlarıçalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan diğer içeriğe bağlantı verecek.

Aksi takdirde, neden Skyrim gibi oyunlar listemize ya da Skyrim Extended Cut modunun arkasındaki ekiple yaptığımız röportaja bakmıyorsunuz?oyun-2