Avatar: The Way of Water – Cuma günü Hindistan’da vizyona giren yeni James Cameron filmi – farklı kalite ve dosya boyutu sürümlerinde (600 MB’tan 4 GB’a) torrent sitelerine ve korsanlığa olanak tanıyan diğer ağlara sızdı. Ekteki ekran görüntüleri ve meşruiyetlerini kanıtlayan kullanıcı yorumları göz önüne alındığında, kopyaların çoğu tartışmalı bir şekilde gerçek olsa da, bazıları sahtekarlıktır ve yalnızca virüsleri, kötü amaçlı yazılımları ve hiçbir şeyden şüphelenmeyen kişilerin bilgisayarlarına yüklemek için bir tuzak olarak mevcuttur. Ancak bu gerçek vakalarda bile, ikinci vakanın yasadışı kopyaları avatarı film şaşırtıcı derecede kalitesiz ve muhtemelen reklamlarla dolu. Gadgets 360, yasa dışı dosya paylaşımına göz yummaz. Yasalara aykırıdır ve film yapımcılarına yarattıkları içerik için para ödenmeyi hak ederler.

Avatar: The Way of Water’ın ilk meşru sızdırılmış versiyonu, 15 Aralık Perşembe günü saat 11:00 IST civarında torrent sitelerinde göründü ve sinemalarda bir video kamerayla çekildiğini öne süren “CAM” etiketiyle. İkinci avatarı Çarşamba günü Belçika, Danimarka, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Endonezya, İtalya, Hollanda, Güney Kore ve İsveç’te vizyona giren film; Avustralya, Brezilya, İsrail, Meksika, Portekiz, Singapur ve Tayland’da Perşembe; ve Cuma günü Hindistan, ABD, Birleşik Krallık, Çin, Japonya ve tüm dünyada çıktı. Yorumlara ve ekran görüntülerine göre, saniyenin yasadışı yırtıkları avatarı film kopyaları, bir çevrimiçi kumar ve bahis sitesi için kalıcı bir filigran içerir. Bunlar sızdırılan kayda dijital olarak eklendi.

Neyse ki Disney, 20th Century Studios ve Avatar: The Way of Water oyuncu kadrosu ve ekibi için, kamera kaydına alınan yasadışı Avatar 2 yırtıklarının kalitesi düpedüz korkunç. Herkese açık ekran görüntülerine göre Gadgets 360, bunların keskinlik, ayrıntı, kontrast, kırpma ve/veya renkle ilgili ciddi sorunlar sergilediğini söyleyebilir. Filmin herhangi bir bölümünü bozmamak için herhangi bir ekran görüntüsü yayınlamayacağız. Gadgets 360, ses kalitesini doğrulayamadı, ancak kullanıcı yorumları sesin yankılı, boğuk ve duyulmasının zor olduğunu gösteriyor. Avatar 2 tam film sızıntıları, yalnızca, filmi yaşadığınız yerdeki sinemalarda resmi olarak gösterime girdiğinde kontrol etmeniz gerektiği gerçeğini pekiştiriyor.

Cameron’ın yönettiği, Rick Jaffa ve Amanda Silver’la (Rise of the Planet of the Apes) birlikte yazdığı bir senaryodan uyarlanan Avatar: The Way of Water’da Sam Worthington, eski insan denizci ve şimdi Na’vi Omaticaya klanı şefi Jake Sully olarak rol alıyor. , uzman okçu rolünde Zoe Saldaña ve Jake’in arkadaşı Neytiri, Sigourney Weaver evlatlık aldıkları genç kızları Kiri rolünde, Stephen Lang ölümden insan anıları olan bir Avatar olarak dönen Albay Miles Quaritch rolünde, Kate Winslet Metkayina klanından Ronal rolünde ve Cliff Curtis Metkayina klan şefi ve Ronal’ın kocası Tonowari olarak.

2. bölümde roller var avatarı Omaticaya’nın ruhani lideri Mo’at rolünde CCH Pounder, Jake ve Neytiri’nin ilk çocuğu Neteyam rolünde Jamie Flatters, ortanca çocukları Lo’ak rolünde Britanya Dalton, en küçük Tuk rolünde Trinity Jo-Li Bliss, Ronal ve Tonowari’nin kızı Tsireya rolünde Bailey Bass, Oğulları Aonung rolünde Filip Geljo, Metkayina erkek avcısı Rotxo rolünde Duane Evans Jr., Quaritch’in ikinci komutanı Onbaşı Lyle Wainfleet rolünde Matt Gerald ve Sully’lerle birlikte yaşayan genç çocuk Miles “Örümcek” Socorro rolünde Jack Champion.

Ayrıca Avatar: The Way of Water’da Avatar Programı üyesi Dr. Norm Spellman rolünde Joel David Moore, Avatar Programı bilim adamı Dr. Max Patel rolünde Dileep Rao, Pandora’nın yeni insan üssünden sorumlu komutanı General Frances Ardmore rolünde Edie Falco ve Brendan yer alıyor. Deniz avcısı şefi Kaptan Mick Scoresby rolünde Cowell ve deniz biyoloğu Dr. Ian Garvin rolünde Jemaine Clement.

Avatar: The Way of Water, 16 Aralık Cuma günü Hindistan sinemalarında İngilizce, Hintçe, Tamilce, Telugu, Malayalam ve Kannada dillerinde gösterime giriyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8