Yen Audio, Yen On romanlarının üç yeni sesli kitap uyarlamasının yayınlanmasıyla ürün yelpazesini genişletiyor: Bu Aşk Bu Gece Kaybolsa Bile (Mart 2023), Tezcatlipoca (Nisan 2023) ve Konosuba: Bu Harika Dünyada Tanrı’nın Lütfu! (Haziran 2023). Hafif romanlara ek olarak, Yen On hızla eleştirel beğeni toplayan edebiyat ve tür kurgu eserlerinin evi haline geliyor ve başlıklarının muazzam popülaritesi, Yen Audio tarafından üretilen, Kasım 2022’de yayınlanan gibi merakla beklenen sesli kitap uyarlamalarına yol açtı. Namiya Genel Mağazasının Mucizeleri sesli kitap. Yaklaşan üç sesli kitap için seslendirme sanatçıları daha sonraki bir tarihte açıklanacak.

Bu Aşk Bu Gece Kaybolsa Bile

Misaki Ichijo’nun hikayesi

Tooru Kamiya, yanlışlıkla Maori Hino’ya aşkını itiraf etmeye itildiğinde, ona üç şartla çıkabileceklerini söyler: 1. Onunla okul bitene kadar konuşma. 2. Aralarındaki herhangi bir iletişimi kısa tutun. 3. Ona gerçekten aşık olma. Ne yazık ki Tooru, son kurala uyamayacağını fark eder. Sonunda ona nasıl hissettiğini söylediğinde, Maori bir hastalığı olduğunu açıklar – bir gün önce olan hiçbir şeyi hatırlayamaz. Yine de Tooru, her seferinde bir gün onunla bir ilişki kurmaya kararlı…

Bu Aşk Bu Gece Kaybolsa Bile Batı dünyasına yol açan, eleştirmenlerce beğenilen bir Japon romanıdır. Bir canlı aksiyon filmine uyarlanan sevilen bir aşk ve kayıp hikayesi olan bu başlık, hafıza sorunları olan bir kıza aşık olan bir oğlanın karmaşık bir aşkını konu alan güzel ama yürek burkan hikayesiyle dikkatleri üzerine çekti ve beğeni topladı. sesli kitap uyarlaması Bu Aşk Bu Gece Kaybolsa Bile 14 Mart 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Tezcatlipoca

Kiwamu Sato’nun hikayesi

Rakip bir kartelle giriştiği acımasız savaşın ardından, belli bir uyuşturucu lordu Meksika’dan kaçar ve dünyanın öbür ucunda Jakarta’da iş yapan bir Japon organ komisyoncusuyla karşılaşır. Kader karşılaşmalarının ardından ikisi, organ ticaretinde yeni bir iş kurmak için Japonya’ya gider. Orada, eski kartel lideri genç, yalnız bir çocuğu kanatları altına alır. Bu üç hayat, yavaş yavaş bir suç, şiddet ve insan eti ağına ayrılmaz bir şekilde karışır…

Kiwamu Sato’nun Tezcatlipoca 165. Naoki Ödülü’nün yanı sıra 34. Yamamoto Shugoro Ödülü’nü kazanan parlak ve çekici bir polisiye romanı.. Bu prestijli roman, Miyuki Miyabe (Cesur Hikaye, Değer verdiği her şey) ve Shion Miura (Büyük Geçit, Kamusarı’da Kolay Yaşam), Mamoru Oshii (yönetmen) gibi Japon medya dünyasının ünlü isimlerinin yanı sıra Denizkabuğundaki hayalet) ve Paru Itagaki (mangaka) BEASTARLAR). sesli kitap uyarlaması Tezcatlipoca 18 Nisan 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Konosuba: Bu Harika Dünyada Tanrı’nın Lütfu!

Natsume Akatsuki’nin hikayesi

Yen Ses

Oyun seven kapalı Kazuma Sato’nun Japonya’daki genç bir okul çocuğu olarak hayatı aniden erken sona erer… ya da en azından öyle olması gerekiyordu. Gözlerini açtığında, paralel bir dünyada yeniden doğmak için ona hayatta bir kez bir şans sunan güzel bir tanrıça görür. İşin püf noktası, dünyanın şiddetli olması ve büyüyen bir kötülük tarafından tehdit edilmesidir! Neyse ki, yanında getirmek için bir şey seçebilir. Bu yüzden tanrıça Aqua’yı seçer! Ve muhteşem yoldaşıyla olan macerası başlıyor – eğer hayatta kalmaya yetecek kadar para ve yiyecek bulabilirse, tanrıçasını beladan uzak tutabilir ve İblis Kral’ın ordusunun dikkatini çekmekten kaçınabilirse!

Konosuba: Bu Harika Dünyada Tanrı’nın Lütfu! hafif romanlar dünyasında temel bir komedi dizisidir ve ana akım zirvelere ulaşan en eski isekai özelliklerinden biriydi. İkonik anime uyarlaması 2016’da piyasaya çıktı ve Yen On tarafından 2017’de yayınlanan orijinal hafif romanın kategoride en çok satanlar arasına girmesini sağladı. sesli kitap uyarlaması Konosuba: Bu Harika Dünyada Tanrı’nın Lütfu! 20 Haziran 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Kaynak: Basın Bültenioyun-4