Nedense, Niantic bir özellik eklendi Pokémon’un bazen BÜYÜK bazen de küçük olabileceği Pokémon Go’ya. Bu, oynanışı gerçekten değiştirmeyen nispeten işe yaramaz bir özellik gibi geliyor, ama demek istediğim, elbette, küçük bir Poochyena alacağım, lütfen ve teşekkür ederim!

Şu anda kullanıma sunulan Pokémon Poochyena, Mightyena ve Mawile, XXS veya XXL boyutlarında görünebilir. Neden sadece bu üç Pokémon? Bilmiyorum, Profesör Willow’a sor. Gerçekte, muhtemelen, küçük Pikachu ve büyük Eevee’yi yavaşça piyasaya sürerken çıkarabilecekleri bir heyecan duygusu yaratmak içindir. Veya oyun içinde göründükleri gibi, kameradan uzak Pokémon ve kameraya yakın Pokémon.

Görsel Kaynakları: Niantik

Oyun 2016’da ilk çıktığından beri zaten boyutlarında Pokémon’umuz vardı – genellikle bu, insanların Pokémon’larına belirli vücut bölümlerinden sonra takma ad verdikleri korkunç Reddit şakaları için kullanılıyordu, ardından değerlendirme ekranının ekran görüntüsünü aldı. “Senin [body part] çok büyük!” Pokémon daha büyükse. Ne demek istediğimi biliyorsun. Artık Pokémon’a bu dilde takma ad veremezsiniz, ancak bir teselli olarak, artık Pokédex’te yakaladığınız Pokémon’un boyut aralıklarını gösteren bir özellik var. Pokédex’inizdeki her tür için yeni bir en küçük veya en büyük Pokémon yakaladığınızda, sizi tebrik eden eğlenceli küçük bir açılır pencere göreceksiniz.

Vahşi doğada süper büyük veya süper küçük bir adama rastlarsanız bunu bileceksiniz çünkü boyutları farklı olacaktır. Ve size bunu anlatan küçük animasyonlar olacak. Şahsen, bu animasyonların vahşi doğada parlak bir Pokémon bulduğunuzda ortaya çıkanlara biraz benzediğini düşünüyorum ve büyük bir Mawile, parlak bir Mawile kadar heyecan verici değil, ama hey, oyunu ben tasarlamadım. Yapsaydım, parlak bir Mawile’ım olurdu.genel-24