Çığlık atan bir adam, viskoz kırmızı yapışkan bir küvetin içinde yatıyor.

Ekran görüntüsü: Neon

hemen bilmeliydim Sonsuzluk havuzuyakında çıkacak olan film David Cronenbergoğlu Brandon, basit bir gerilim filmi olmayacaktı. He’ler bilim kurgu korku filmlerini yönetti sahibi ve Antiviral, yani yabancı bir ülkeye seyahat eden, arabasıyla birine çarpan ve ardından ölüm cezasıyla karşı karşıya kalan ayrıcalıklı beyaz bir adamın basit bir hikayesi gibi görünen bu hikaye daha da devam edecekti. Ama çocuklar? Çok daha fazlası.

Tuhaflığının maksimum etkiyi yaratması için videodan sonra ekleyeceğim resmi özeti okumadan önce fragmanı izlemenizi şiddetle tavsiye ederim:

SONSUZLUK HAVUZU – Resmi Fragman

“İzole bir ada tatil beldesinde kalan James (Alexander Skarsgård) ve Em (Cleopatra Coleman), el değmemiş kumsallar, olağanüstü personel ve güneşin tadını çıkararak mükemmel bir tatilin tadını çıkarıyor. Ancak baştan çıkarıcı ve gizemli Gabi’nin (Mia Goth) rehberliğinde tatil yerlerinin dışına çıkarlar ve kendilerini şiddet, hazcılık ve anlatılmamış korkuyla dolu bir kültürün içinde bulurlar. Trajik bir kaza, onları suça karşı sıfır tolerans politikasıyla karşı karşıya bırakır: ya idam edilirsiniz ya da bunu karşılayacak kadar zenginseniz, bunun yerine kendi ölmenizi seyredersiniz.”

Bu, yapışkan madde küvetindeki ekstra Skarsgård’ı açıklıyor, ancak karavanda gösterilen maskelerin, esaretin ve diğer tüm çılgınlığın yüzeyini bile çizmiyor. Anlamak istiyorsanız 27 Ocak tarihini takvimlerinize not edin. Sonsuzluk havuzu sinemalarda prömiyerler.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7