The Game Awards sırasında Don’t Nod bir sonraki oyununu açıkladı ve bu, Fransız dev house’u ünlü yapan Life is Strange serisine hiç benzemeyen yepyeni bir IP. Banishers: Ghosts of New Eden, oyuncuların ruhları topraklarından kovmakla görevlendirildiği orijinal bir hikaye evreninde geçen, rol yapma unsurlarına sahip bir üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur.

Banishers, onu yapan ekip tarafından aksiyon RPG olarak adlandırılıyor. İçinde oyuncular, hem yaşayanlar hem de ölüler için “imkansız seçimler ve bunların dramatik sonuçlarıyla karşı karşıya kaldıkları” için aynı zamanda sevgili olan iki hayalet avcısının rollerini üstlenecekler. Oyun, kurgusal New Eden’da geçiyor ve topraklarının yeminli koruyucuları Antea Duarte ve Red mac Raith’in rol aldığı bir oyun. Çiftin başına bir trajedi geldiğinde, kaybettiklerini onarmanın bir yolunu bulmak için çalışmaları gerekir.

Şimdi oynuyor: Banishers: Ghosts of New Eden Fragmanı | Oyun Ödülleri 2022

Hikaye seçimlerinize göre değişecek ve karakterler arasındaki bağı etkileyecektir.

Yalnızca “2023’ün sonları” çıkış tarihi açıklandı, ancak oyun yalnızca PS5 ve Xbox Series X|S ve PC dahil olmak üzere mevcut nesil konsollar için tasarlanmış gibi görünüyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1