Wonder Woman 3 için geri dönmeyebilir

Wonder Woman 3 için geri dönmeyebilir
resim: Warner Bros.

Warner Bros. işe alındığında James Gunn ve Peter Safran DC Evrenini yeniden tasarlamak için herkes değişiklik bekliyordu. Ancak stüdyonun emin kahramanlarından Wonder Woman’ın baltanın altına düşeceğini kimse beklemiyordu. Yani görünüşe göre ne olduysa da, olarak Patty Jenkins’in Harika Kadın 3 iptal edildi-wEski tarafından atılan tüm karakterlerin duvardaki yazısı bu olabilir. DC film yapımcısı Zack Snyder.

Hollywood Muhabiri haberi verdi, ortaya koydu Jenkins kısa süre önce gönderildi devam filmi için Geoff Johns ile birlikte yazdığı bir tedavi, ancak projenin franchise için hala belirlenmekte olan planlara uymadığı söylendi. Bu, bir pivot olamayacağı anlamına gelmez, ancak ticarete göre “sonraki adımlar hakkında karar verilmedi”.

Ama sonraki adımlar? Vay canına. Rapora göre Gunn ve Safran, orijinal karakterle bağlantılı tüm karakterlerin aşamalı olarak kaldırılmasını düşünüyor. Adalet Ligi film. Buna Gal Gadot’un Wonder Woman’ı da dahil, dolayısıyla bu haber ama aynı zamanda Henry Cavill’in Superman’i—kim yeni tanıtıldıbirlikte Flaş ve Aquamanher ikisi de 2023’te vizyona girmeye hazır filmlerin tamamını çekmiştir.

Flaş özellikle, ki zaten zorduBen Affleck’in Batman’ini de içeren bu karakterlerin minyatürleriyle dolu olduğu için sorun yaratabilir (ki zaten biliyorduk) ama aynı zamanda Cavill’in Süpermen’i, devasa geri dönüşünün bir başka parçası. Bunların yeniden düşünülmesi gerekebilir. Sonuç olarak, bu muhtemelen hayır anlamına gelir Çelik Adam 2ama aynı zamanda hayır anlamına da gelebilir Kara Adam 2, ya özellikle tüm filmin karlılığından bahsetmekveya eksikliği. Momoa’nın Aquaman’i yeni filmle kapatmasına izin verilirken, gelecekteki bir filmde Lobo olabileceği konuşuluyor.

Bununla birlikte, garip bir şekilde hala tartışmaya açıktır. Shazam: Tanrıların Öfkesi ve mavi böcekikisi de gelecek yıl çıkıyor. Shazam tarafından üretilir Safran, yani onun bir ilgisi var ve bu mümkün mavi böcek diğer filmlerle gerçekten bağlantılı değil, bu yüzden sığabilir.

Yine de, tüm bunlar hala tartışmaya açık. Gunn ve Safran’ın planlarını belirlemek için gelecek hafta patronları Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav ile görüşmesi bekleniyor. Eğer onaylarsa işler çok hızlı ilerleyecektir. Ancak o zamana kadar her şey bitmiş sayılmaz. Şimdilik, Harika Kadın 3.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve hakkında bilmeniz gereken her şey ejderha evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7