Blizzard çalışanlarının oyunun geliştirilmesi sürecinde karşılaştığı zorlukları belgeleyen yeni bir rapora göre Diablo IV, 6 Haziran 2023’te piyasaya sürülecek. Tarih, Haziran sürümüne işaret eden Microsoft mağazası aracılığıyla önceki sızıntılarla aynı çizgide.

Washington post Diablo IV’ün başlangıçta Nisan 2023’te gelmesi planlanıyordu, ancak ekibin “daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu hissettiğini ve Haziran tarihini onaylattığını” bildirdi. Bununla birlikte, Post’un bildirdiğine göre, Diablo IV üzerinde hala yapılacak işler var, gerekli olmasa da, geliştirme ekibinin uzun saatler çalışmaya teşvik edildiğini ve çeşitli hisse senedi ikramiyeleri nedeniyle projede “sıkıştığını” bildirdi. Diablo IV çıktığında ödenir ve en azından kısmen performansa dayalıdır.

Şimdi oynuyor: Diablo 4 Uygulamalı Önizleme

Makalede alıntılanan bir Blizzard çalışanına göre, Blizzard “artık oyunu ertelemeye istekli değil”, bu nedenle ekibin “oyunun iyi bir şekilde yayınlanmasını sağlamak için kendimize ne kadar zarar vermeye istekli olduğumuzu anlaması” gerekecek. yeterli hali.” Kasım ayında Diablo IV ekibine gönderilen dahili bir şirket e-postası, geliştirme ekibinin “bazı kişilerin fazladan saatler harcayabileceği bir döneme girdiğini” kabul etti.

Blizzard, şimdi Blizzard Albany olarak bilinen Activision’a ait geliştirici Vicarious Visions biçiminde, Diablo IV’ü bitiş çizgisine getirmek için ek yardım getirmeye çalıştı. Ancak, Post’a göre entegrasyon süreci inişli çıkışlı olarak tanımlandı ve bu da yinelenen çalışmalara yol açtı.

Blizzard’ın Diablo IV’ün çıkış tarihini The Game Awards’da resmen açıklaması bekleniyor. Yakın tarihli bir Diablo IV uygulamalı ön izlemesinde, yakında çıkacak olan ARPG’nin “doğru yolda” göründüğünü ve “oyunculara hem oynadıkları hem de en sevdikleri karakterleri nasıl inşa ettikleri konusunda eskisinden çok daha fazla yetki verme vaadini yerine getirdiğini” söyledik.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1