Insider Ice Universe, gelecekteki Galaxy Z Flip5 kapaklı akıllı telefon hakkında konuştu. Kaynağa göre, cihaz birçok yönden Oppo Find N2 Flip’e benzeyecek: benzer su damlası şeklindeki menteşeler, Find N2 Flip’in 3,26 inçlik dış ekranına benzer boyutta bir dış ekran ve muhtemelen bir de bir dış ekran alacak. mevcut modelden daha büyük pil kapasitesi. Aynı zamanda Galaxy Z Flip5’in pilinin bir Oppo telefondan daha büyük olacağı da bir gerçek değil.


Tüm bunlar, Samsung’un mobil modada trend belirleyici statüsünü kaybettiğini gösteriyor. Koreli şirket şimdi yetişme rolünde: şimdiden telefonları Çinlilere benzemeye başladı, tersi değil. Oppo Find N2 Flip, önümüzdeki hafta 15 Aralık’ta gerçekleşecek, şimdiden resmi olarak onaylandı. Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5’in ise sadece 2023’ün ikinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca ön verilere göre Oppo Find N2 Flip satışlarının coğrafyası Çin ile sınırlı kalmayacak ki bu sadece gelecekteki Galaxy Z Fold5 için değil mevcut Galaxy Z Fold4 için de sorun teşkil edebilir.

Ice Universe, şelale ekranlı akıllı telefonlardan, iPhone X’teki çentikten, iPhone 14’ün yeni tasarımından ve Samsung’un 200 megapiksel görüntü sensöründen ilk bahsedenlerden biriydi.genel-22