Samsung, şu anda harika yazılımın kilidi açılmış sürümü için Aralık güvenlik düzeltme ekini çıkarıyor. Galaxy Z Fold 4, Google’ın söz konusu güncellemeyi Pixel telefon serisine sunmasıyla liderliğini takiben ABD’de katlanabilir. Oldukça saygın bir şekilde yaklaşık 400 MB ağırlığında olan en son yazılım yaması, önümüzdeki günlerde cihazın taşıyıcıya özel sürümlerini de vurmalıdır.

Katlanabilir süper telefon için bu son güvenlik yaması neleri içeriyor? göre samsung daha çok var 60’tan fazla yüksek riskli güvenlik açığı, beş kritik güvenlik açığı ve açıklığın yanı sıra en son güvenlik düzeltme ekinde bir düzineden fazla Galaxy’ye özgü düzeltme yer alıyor. Kesin olan bir şey var – bunları mümkün olan en kısa sürede düzeltmeniz daha iyi.
Elbette, çoğu aylık yamada olduğu gibi, olağan hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler de bu güvenlik yamasının içeriğinin bir parçasıdır. Galaxy Z Fold 4. Kısa bir süre önce Android 13 ile birlikte One UI 5’in bir dizi Samsung cihazına gelmesi nedeniyle burada yeni bir özellik olmaması bekleniyor.
Evet, Güney Kore merkezli dev, son yıllardaki büyük Android güncellemeleriyle onu öldürüyor ve bu yılki Android 13 lansmanıyla doruğa ulaşıyor. Samsung’un One UI 5/Android 13 güncellemesini teslim etmesi sadece birkaç ay sürdü, oysa önceden iki kat (hatta daha fazla) beklemek zorundaydık. Bizim Bir UI 5 incelemesi, onu harika yapan tüm ilgi çekici ayrıntıları ve bitleri detaylandırıyor ve bunların başında arayüzün geliştirilmiş akışkanlığı geliyor.
Galaxy S22 serisi, Galaxy Z Flip 4 ve daha eski Samsung amiral gemilerinin kısa süre içinde en son güvenlik düzeltme ekini almaya başlamasını bekliyoruz.telefon-1