Samsung Galaxy A22, Galaxy A23 ve Galaxy A23 5G akıllı telefonlarının Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemelerini almaya başladığı bildirildi. Galaxy A22’nin Android 13 güncellemesini Avrupa ülkelerinde One UI 5.0’ın kararlı sürümü olarak aldığı söyleniyor. Bu arada, Galaxy A23 ve Galaxy A23 5G telefonlarının Rusya’da ve Almanya dahil Avrupa’nın bazı bölgelerinde One UI 5.0 güncellemelerini almaya başladığı bildirildi. Her iki Galaxy A23 cihazı da yaklaşık dört ay önce lansmanından bu yana ilk büyük işletim sistemi güncellemesini alıyor.

Güney Koreli dev olduğu söylenir Arnavutluk, Avusturya, Bulgaristan, Hırvatistan, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Makedonya, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Güneydoğu Avrupa dahil olmak üzere bazı Avrupa ülkelerinde Galaxy A22 için One UI 5.0 güncellemesi kullanıma sunuluyor , İspanya, İsviçre, Baltık bölgesi, Çek Cumhuriyeti ve İskandinav bölgesi. Güncellemenin A225FXXU3CVK3 ürün yazılımı sürüm numarasıyla geleceği söyleniyor.

İlk olarak Samsung Geliştirici Konferansı 2022’de tanıtılan One UI 5.0, özel yapım Modlar ve Rutinler ve Dinamik Kilit Ekranı gibi yeni kişiselleştirme özellikleriyle birlikte gelir.

Bu arada Almanya dahil Rusya ve Avrupa’nın bazı bölgelerinde Galaxy A23 ve Galaxy A23 5G akıllı telefonlar bildirildiğine göre ayrıca sırasıyla A235FXXU1BVK8 ve A236BXXU2BVK7 ürün yazılımı sürüm numaralarıyla One UI 5.0 güncellemelerini almaya başladı.

Bütçe akıllı telefonlar açısından, Güney Koreli holding kısa süre önce Galaxy A33 5G, Galaxy A53 5G ve Galaxy A73 5G dahil olmak üzere diğer Galaxy A serisi akıllı telefonlar için One UI 5.0 güncellemesini yayınladı.

Kullanıcılar şu adrese giderek bu güncellemeleri indirebilir: Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve kur Samsung Galaxy A22 veya Galaxy A23 telefonlarında.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8