Destiny 2 Season of the Seraph pek çok sürpriz getiriyor ve yeni mekaniklerden biri Override Frequency bulmacalarını çözmeyi içeriyor. Resonate Stem’leri topladıktan sonra, sistem genelinde rastgele bir yerde gizemli bir sandığın görünmesini sağlamak için bunları birleştirebilirsiniz. Ancak oraya ulaşmak için atılacak adımlar biraz kafa karıştırıcı olabilir ve ihtiyaç duyulan kaynak tam olarak sınırsız değildir.

Destiny 2’de Resonance Amp sandıklarını nasıl açacağınızı merak ediyorsanız, süreçte kaybolmadan kendi başınıza keşfetmeye çıkabilmeniz için burada adım adım bir örneğe dalıyoruz.

Şimdi oynuyor: Destiny 2: The Witch Queen – Seraph Sezonu Fragmanı

Destiny 2 Resonance Amp açıkladı – Resonate Stems nasıl alınır

Öncelikle, Destiny 2 envanterinizdeki Resonance Amp sarf malzemesinin ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu cihaz, toplamanıza izin verdiği için Frekansı Geçersiz Kılma bulmacaları için anahtardır. rezonans kaynaklanıyorsandıkları etkinleştirmek için gerekli olan malzemeler.

Destiny 2’de Resonate Stems’i nasıl elde edeceğinizi merak ediyorsanız, bunlar aktiviteleri tamamladıktan ve Seraph Sandıkları açtıktan sonra ödüllendirilir. Örneğin, bir Heist Battleground’ı tamamlamak bana iki ila üç Seronate Stem verdi, ancak More Than a Weapon görev dizisinde ilerlemenin size bunlardan birkaçını da ödüllendirebileceğini unutmayın.

Resonate Stem’ler, yeni Soygun Savaş Alanları gibi etkinlikleri tamamlama karşılığında ödüllendirilir.

Geçersiz Kılma Frekansı oluşturmak için bunlardan en az dördüne ihtiyacınız olacak, ancak bunları istiflemekte özgürsünüz. Sadece birkaç aktiviteyi tamamlayarak 17 tanesine sahip oldum, bu yüzden düşme oranı çok kötü değil.

Destiny 2 Override Frequency Bulmacaları – Resonate Amfi Sandıkları nasıl açılır

En az dört Resonate Stem topladığınızda, Frekansı Geçersiz Kılma yapbozunu yapmanın zamanı geldi.

Bir bakışta, bir Resonate Amfi sandığını etkinleştirme adımları şunlardır:

  • Envanter ekranınızı açın ve Resonance Amfi sarf malzemesini arayın
  • En az dört Resonate Stem’iniz varsa, aşağıdaki komut istemine basın: onları birleştir
  • Bunu yapmak, Geçersiz Kılma Frekansını oluşturur – bunun farklı bir öğe olmadığını, aksine Rezonans Amplifikatöründe bir metin açıklaması altında deşifre etmeniz gerektiğini [CONNECTION ESTABLISHED] astar

Bir örneğe bakalım. Yaptığım ilk Geçersiz Kılma Frekansı bana şu istemi verdi: Europa.Beyond.Cliff.Landing. İlk kelime olan Europa gezegeni, ikinci kelime olan Beyond ise belirli bir alanı belirtir. Bu ipuçlarını doğrudan hızlı seyahat için referans olarak kullanabilirsiniz.

Dört Resonate Stem'in tümünü birleştirdikten sonra, bulmaca ipucunuz için Resonance Amp açıklamasını okuyun.
Dört Resonate Stem’in tümünü birleştirdikten sonra, bulmaca ipucunuz için Resonance Amp açıklamasını okuyun.

Şimdi, Europa’ya indiğimde, Resonate Amp sandığı için özel konumu bulmak zordu. İlk bölgenin etrafında boşuna dolaştım, ancak haritaya bakarak doğu tarafındaki patikanın sonunda bir uçuruma çıkacağını düşündüm.

Örnek olarak, sandık o yolun en son bölümündeydi. Yaklaştıkça farklı bir müzik çalıyordu, sandığa bakmak ise ekranın görsel tonunu doğrudan değiştiriyordu.

Yeşil imleç Europa'da sandığı bulduğum noktayı gösteriyor.
Yeşil imleç Europa’da sandığı bulduğum noktayı gösteriyor.

Sandığı bulduğunuzda devam edin ve açın. Ödül olarak IKELOS_SG_v.1.0.3 silahını aldım ve bu sandıklardan Ikelos kategorisindeki benzer teçhizatı bekleyebilirsiniz.

Geliştirici Bungie’nin gelecekte bu sandıklara daha fazla önem verip vermeyeceği henüz belli değil, ama en azından onları nasıl bulacağınızı bileceksiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1