Hala yaklaşık üç hafta kaldı (bunu yazarken), tüm aile için Noel hediyeleri seçeneklerinizi düşünmek ve hatta yeniden gözden geçirmek ve aslında her şeyi satın almak için çok zamanınız var.

Tabii ki, her şey düşündüğünüzden çok daha hızlı değişebilir ve eğer dikkatli olmazsanız, 20 veya 21 Aralık’ta kendinizi kolayca eliniz boş bir şekilde çaresizce son dakika tatil fırsatları ararken bulabilirsiniz. bugün mevcut olan en iyi tabletler veya en azından Noel Baba bacadan aşağı inmeden önce istediğinizi teslim etmeye istekli çevrimiçi perakendeciler.
Hayallerinizdeki üst düzey Android tableti şu anda rüya gibi bir “boşluk” fiyatıyla sipariş ederek tüm bunlardan kaçınılabilir, çünkü Woot derin indirimli fiyatları garanti eder. 12 Aralık’a kadar (veya stoklar tükenene kadar) indirimde olan Galaxy Tab S8+, büyük gün için kapınıza kadar gelsin.
Bu teknik olarak genel değil Bu tatil sezonunda (sonunda) satın alabileceğiniz en iyi Samsung tablet, ancak devasa 14,6 inç tabletten çok daha ucuz Tab S8 Ultra aynı zamanda bol miktarda ekran alanı sunar. Yani, sadece 609,99 $ karşılığında son teknoloji 120Hz yenileme hızı desteğine sahip cömert bir 12,4 inç ultra yüksek çözünürlüklü Süper AMOLED iyilik.
Bu açıkça bunu “geleneksel” standartlara göre uygun fiyatlı bir liste haline getirmiyor, yine de sizi 128 GB Tab S8 Plus depolama varyantının 899,99 $’lık liste fiyatından (veya Woot’un dediği gibi “anlamsız” fiyattan) oldukça önemli bir 290 dolar tasarruf ettiriyor. .
610 dolarla, Galaxy Tab S8+ doğal olarak çok daha ucuz Apple’ın dev boyutlu yeni 11’i ve 12,9 inç iPad Profesyonelleri, kullanışlı bir S Pen ile birlikte hiçbir ek ücret ödemeden göndererek en büyük iki rakibine göre önemli bir avantaja sahip.

Tabii ki, Snapdragon 8 Gen 1 işlemci, rakibinin M2 canavarına karşı bir mum tutmuyor … tartışmalı bir şekilde, satın alma işleminizi bu Noel’de özel biri için nispeten akıllı bir yatırım haline getirmeye yetecek kadar ham güç sağlıyor. Tek küçük sorun, Woot’ta yepyeni durumda ve tam üretici garantisi dahil olarak satışa sunulan sev ya da nefret et pembe altın aromasıyla özel birinin havalı olması gerekeceği söyleniyor.telefon-1