Halo Infinite için uzun zamandır beklenen Özel Oyun Tarayıcısını, bir dizi hata düzeltmesini ve yaşam kalitesi değişikliğini ve belki de hepsinden daha heyecan verici olan yeni bir haritayı başlatan büyük bir yeni güncelleme geldi. 343, sevilen Halo 3 haritası The Pit’i Halo Infinite için yeniden yaptığından, bu sıradan bir harita değil.

Haritanın Halo Infinite sürümünün adı Empyrean’dır ve gibi tanımlanır The Pit’in “yenilenmiş estetik” içeren bir “yeniden tasavvuru”. Ancak düzen, Halo 3’ün The Pit ve Halo 4’ün versiyonu Pitfall’a aşina olanlara oldukça benzer görünmelidir.

Halo Infinite’in Empyrean’ı, eski Halo oyunlarında yer almayan yeni ekipman ve yeni geçiş mekaniği içerdiğinden, kesinlikle eskisi gibi oynamayacak. Empyrean artık normal eşleştirme ve Özel Oyunlarda mevcut.

Ayrıca, Halo Infinite’in uzun zamandır beklenen Özel Oyun Tarayıcısına kavuştuğunu ve bu da oyuna yeni bir soluk getirmeye yardımcı olacak. Özel Oyun Tarayıcısı ile oyuncular, Forge araçları kullanılarak yapılan tüm farklı harita ve mod türlerini arayabilir. Bira Pong’u gibi. Tarayıcıyı çalışırken görmek için yukarıdaki videoyu izleyin.

Özel Oyun Tarayıcısının 3. Sezonda 2023’e kadar gelmesi beklenmiyordu, ancak stüdyo bunun bir öncelik olması gerektiğini söyledi ve ekip çıkış tarihini yükseltti. Geliştirici, 343’ün buna “V1” adını verdiğini, bu nedenle oyuncuların “bazı pürüzlü kenarlara” sahip olmasını beklemesi gerektiğini söyledi.

343, “Ancak bunu oyuncuların eline bir an önce vermemizin daha önemli olduğunu hissettik. CGB, elbette, zaman içinde destekle gelişmeye devam edecek” dedi.

Yeni güncelleme ayrıca hayranların istediği özelleştirmede bir değişiklik yapıyor. Yeni güncellemeyle, mevcut tüm Zırh Çekirdekleri artık hiçbir ek ücret ödemeden herkes tarafından kullanılabilir. Ek olarak, 10 Harbiyeli Kaplamanın tümü artık Zırh Çekirdeklerine eklendi. Oyuncuların kozmetik kitaplıklarına otomatik olarak eklenen Çekirdekleri ve Kaplamaları bulmak için oyuna giriş yapmaları yeterlidir.

Yaşam kalitesi güncellemeleri açısından, fare ve klavye oyuncuları nişan iyileştirme, yürüme düğmesi ve kaydırma tekerleği güncellemelerini görmelidir. Oyuncular ayrıca artık fare ve klavye kurulumunda kırmızı bir retikülü etkinleştirebilir. 343, senkronizasyonun bozulması olasılığını azaltmak için bazı ağ geliştirmeleri de yaptı. Dahası, enerji kılıcı için “yakın dövüş mantığı” güncellendi. Şimdi, kılıcı kullanan her iki oyuncunun da kalkanları yoksa ve yakın dövüş yaparsa ikisi de ölecek.

Daha fazlası için göz atın 343’ün tam özeti yeniliklerden Halo Infinite’in en son güncellemesi.

Son olarak 343, inişli çıkışlı bir yıl boyunca Halo Infinite’e verdikleri sürekli destek için hayranlarına teşekkür etti. 343 daha önce oyunun lansmanını, bir koşucunun bir yarışın bitiş çizgisinde takılıp düşmesine benzer olarak tanımlamıştı.

“Halo Infinite’in bu ilk yılı, öğrenilen birçok zor dersten biri oldu, ancak Sezon 3’ü ve daha fazlasını – daha fazla içerik, daha fazla özellik ve seçenek, daha fazla silah – yayınlamayı dört gözle beklerken 2023’te bu köşeyi döndüğümüzden eminiz. , daha fazla kozmetik, daha fazla güncelleme – Halo yutturmacasının tüm yıl boyunca devam etmesini sağlayan düzenli bir tempoda,” dedi 343.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1