Bu hafta sonu Fort Worth, TX’deki Anime Frontier’de düzenlenen bir endüstri panelinde, hayranlara en üst düzeyde anime deneyimleri sağlamada dünya lideri olan Crunchyroll, 2023 için akış hizmetine yönelen birden fazla serinin olduğunu doğruladı. Kahraman Öldü!, Saçma Becerimle Başka Bir Dünyada Kamp Ateşi Pişirme ve daha fazlası.

Başka Bir Dünyada Tamirci SaitouOcak 2023’te Crunchyroll’a gelecek olan , Kazutomo Ichitomo tarafından yazılan ve çizilen aynı isimli mangaya dayanmaktadır. Serinin yapımcılığını stüdyo C2C (Reincarnated as a Sword) üstleniyor ve zindanların derinliklerine inen görevlerde ona eşlik eden başka bir savaşçılar, büyücüler ve elfler dünyasında uyanana kadar hiçbir zaman özel biri olmamış Tamirci Saito’nun hikayesi etrafında dönüyor. . İhtiyaç duyulmanın nasıl bir şey olduğunu ilk kez orada anlıyor. Ne de olsa, kilitli hazine sandıklarını açmak veya müttefiklerinin ekipmanlarını tamir etmek için tamirciden başka kime güvenilebilirdi? (Resmi Tanıtım Filmi)

Efsanevi Kahraman Öldü! Nisan 2023’te Crunchyroll’da yerini alacak. Subaruichi tarafından yazılan ve çizilen mangaya dayanmaktadır ve yapımcılığını Liden Films (Tokyo Revengers; Call of the Night) üstlenecektir. Anime, Hell’s Gate’i mühürleme görevini yerine getirmesine yardımcı olmak ve Demon Lord’un dünyalarına girme umudunu yenmek için kahraman Shion Bladearts’ın cesedini sürükleyen bir grup kahramanı takip edecek. (Tanıtım Fragmanı)

Başka Bir Dünyada Kamp Ateşi Pişirme with my Absurd Skill, Ren Eguchi tarafından yazılan hafif roman serisinden ve Chainsaw Man, JUJUTSU KAISEN ve Attack on Titan Final Season’daki çalışmaları ile tanınan MAPPA tarafından üretilen yepyeni bir anime serisine uyarlanıyor. Dizi, bu Ocak 2023’te Crunchyroll’da başlayacak ve aniden başka bir dünyaya taşınan ve görünüşte yararsız olan “Çevrimiçi Bakkal” becerisini kazanan sıradan bir maaşlı olan Mukoda Tsuyoshi’yi tanıtıyor. İlk başta Mukoda’nın cesareti kırılır, ancak bu beceriyi kullanarak yeni dünyasına getirebildiği modern yiyeceklerin bazı inanılmaz etkileri olduğu kanıtlanır! (Resmi Tanıtım Filmi)

Kötü Ruhlar: MononogatariOcak 2023’te Crunchyroll’a gelecek olan , Onigunsou tarafından yazılan ve çizilen mangaya dayanmaktadır. Bandai Namco Pictures (BIRDIE WING -Golf Girls’ Story-; Gintama°) animenin yapımcılığını üstleniyor ve tsukumogami olarak bilinen ruhlara karşı öfkesinde ona yardım etmesi için Nagatsuki Botan ile birlikte yaşamaya gönderilen Kunato Hyoma’yı konu alıyor. Her ikisi de ruhları ilahi güçlerle kendi dünyalarına geri döndüren bir klanın parçası olsalar da, diğer dünya gemileriyle deneyimleri çok farklıdır. Sevilen birinin elinden alınan Kunato ve onlar tarafından kurtarılan Nagatsuki. Ona ulaşabilir mi?(Resmi Tanıtım Filmi)

Kurban Prenses ve Canavarların Kralı Nisan 2023’te Crunchyroll’da ilk çıkışını yapıyor. Dizinin yapımcılığını JCStaff (Food Wars!; Sing a Bit of Harmony) üstleniyor ve Yū Tomofuji tarafından yazılan ve çizilen mangaya dayanıyor. Canavarların ve Şeytanların Kralı’nın insan ırkı üzerindeki hakimiyetini kanıtlamak için düzenli olarak kadın kurbanlar aldığı bir dünyada, 99. kurban Sariphi, Canavar Kral’ın ilgisini çeker ve onun yanında kalmasına izin verir. Bu, Sariphi’nin nasıl iblislerin ve canavarların kraliçesi olacağının hikayesidir. (Resmi Tanıtım Filmi)

Kahramanların Efsanesi: Soğuk Çeliğin İzleri – Nihon Falcom’un aynı isimli oyun serisine dayanan yeni bir anime olan Northern War, Ocak 2023’te Crunchyroll’a gelecek. Yapımcılığını Tatsunoko Production (Robotech: The Shadow Chronicles; Psycho-Pass 2) üstleniyor ve içinde geçiyor. Lavi’nin memleketini korumak ve kendisini bir zamanlar kahraman olan ama Kuzey Ambria’ya ihanet eden büyükbabası Vlad’dan ayırmak için kıtanın en büyüğü olan Kuzey Jaegers’a katıldığı Septian Calendar Year 1205. Görevlerine olan bağlılığı, sık sık düzenlemeleri ihlal etmesine neden oldu ve bir gün, Kuzey Ambria’ya yönelik gizemli bir tehdit olan “İmparatorluk Kahramanı” hakkında bilgi toplamak için Erebonia’ya imkansız bir casusluk görevi için bir müfreze kurması emredildi. tamamen yeni tanıtım videosu panelde prömiyer yaptı!

Masamune-kun’un intikamı R2017 serisinin beklenen ikinci sezonu, bu İlkbahar 2023’te Crunchyroll’a geliyor. Hazuki Takeoka tarafından yazılan ve Tiv tarafından çizilen mangaya dayanan animenin yapımcılığını Silver Link stüdyosu üstleniyor (BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, yani I’ll Max Out My Defense.) ve güzel Adagaki Aki tarafından sert bir şekilde reddedilen ve şimdi sekiz yıl sonra bir ton kilo veren, adını değiştiren ve yakışıklı bir genç olarak geri dönen Makabe Masamune’nin hikayesini anlatıyor. ilk sezonu Masamune-kun’un İntikamı şu anda Crunchyroll’da mevcuttur. (Resmi Tanıtım Filmi)

Kaynak: Basın Bültenioyun-4