Prime Video'nun V. Nesil logosu.

resim: Birincil Video

Amazon’un Erkekler İzleyiciler arasında o kadar popüler oldu ki, dizinin reyting alması kaçınılmazdı. yan ürün veya iki franchise oluşturmak için. Süre Çocuklar: Şeytani ana gemi serisinin ticari marka şiddeti ve hicivinden bazılarını animasyonlu bir antoloji formatında sundu, Nesil V canlı aksiyonda ve ana kancası olarak, süper güçlü genç yetişkinlerin süper kahramanlar olmak ve markalarını oluşturmak için üniversiteye gitmesi fikrine sahip.

Vought International’ın Godolkin Üniversitesi’nde, genç Supe’ler takılarak ve kendileri gibi diğer insanlarla düzüşerek çok eğleniyorlar – nasıl olmasınlar – ama işlerin çok hızlı, çok kanlı hale gelmesi uzun sürmüyor. (Görünüşe göre bir karakterin süper gücü olarak kan dokunaçları olabilir, bu da bazı şeyleri açıklamaya yardımcı olabilir.) Erkekler A-Train (Jessie T. Usher) ve Ashley Barrett (Colby Minifie) gibi şovlar açılırsa, bu yeni şovun başrollerini Jaz Sinclair’den Marie Moreau ve Lizzie Broadway’den Emma Shaw gibi Godolkin öğrencileri alacak.

Gen V – Sezon 1 | İlk Bakış | Birincil Video

Gen V’ler ilk fragman olay örgüsü veya karakter açısından pek bir şey sunmuyor, ancak en azından onun bir parçası olduğunu ortaya koyuyor. Erkekler’ Evren. Bahsedilen kamera hücresi ve kanın ötesinde, tam evde olacakmış gibi görünen kuklalar olarak biraz hoş tuhaflık var. Susam Sokağı açılır (ve ayrıca öldürülür). Gösterinin aynı anda yayınlanacağı bildirildi Erkekler’ yaklaşan dördüncü sezon, bu yüzden bu şovların nasıl bağlantı kurduğunu ve bu yan ürünün haftalık olarak izlenecek daha genç, duygusal açıdan daha dengesiz bir pislik grubunun ötesinde neler sunabileceğini görmek ilginç olacak.

Ayrıca Chance Perdomo, Maddie Phillips ve Clancy Brown’ın da rol aldığı, Nesil V 2023’te Prime Video’ya gelecek.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7