8 Aralık’taki The Game Awards 2022 öncesinde, dizinin yaratıcısı ve sunucusu Geoff Keighley, söylentilere göre “daha az sayıda büyük oyun” ile ekibin “şovun çalışma süresi açısından oldukça önemli ölçüde kısaldığını” söyledi. yaklaşan en büyük oyunlardan hangisini çalışırken göreceğimiz konusunda girdap ve gevezelik baloncukları. Final Fantasy 16’nın yapımcısının sunumuyla Tekken 8’in gösteride yer alacağı doğrulanırken, Bethesda’nın Starfield’ı, EA’nın Star Wars Jedi Survivor’ı ve Hideo Kojima’nın en son oyunu potansiyel olarak kartlarda yer alıyor.

Provalardan önce Twitter Spaces’ta The Game Awards için sahne arkası sohbeti hakkında konuşan Keighley, gösteri için bazı planlardan bahsediyor. “Provalarımız bitene kadar resmi olarak bir şey söylemeyeceğim, ancak bunun geçmiş yıllara göre çok daha kısa bir gösteri olacağını düşünüyoruz” diye açıklıyor, Birleşik Krallık ve Avrupa gibi bölgelerde yaşayan bizler için değil. yeni oyun düzeltmemizi almak için sabahın erken saatlerine kadar devam edecek.

Geliştiricilerin bir önceki şovu Summer Game Fest’ten çekilmesi sorulduğunda Keighley, sunumun Dead Island 2’nin yeniden ortaya çıkmasının daha önce bir Oyunda ortaya çıkması için planlanan bir şey olduğunu belirterek, “Her şey sürekli hareket ediyor” diyor. Ödüller olay ancak geri itildi. Biraz “hepimizin kur yaptığı oyunlardan” bahsediyor, en büyük isimlerden bazılarıyla konuşuyor ve bu tür oyunlar çıkmadığında “bunu biz istemediğimiz için değil, istemedikleri için oluyor” yorumunu yapıyor. o zaman göstermek için yoksa hazır değillerdi.

“Genel olarak, gösterdiğimiz oyunların gerçekten iyi bir kadro olduğunu düşünüyorum.” Keighley diyor, izleyicilerin “çok fazla oyun, birkaç CG parçası var” bekleyebileceğini söyleyerek. Aldatmacaya uymanın zorluğuna değiniyor: “Birinin dizideki en büyük oyunu, bir başkasının dizideki en kötü oyunu olabilir – herkesi memnun etmek zor olan da bu.”

Keighley, dizinin “kesinlikle sektör genelinde pek çok şeyle dolu” olacağına söz veriyor, ancak yapım ekibinin “dizinin çalışma süresi açısından oldukça önemli ölçüde kısaldığını” ve “daha az büyük oyun” olduğunu söylüyor. Orada olacağım.” Bununla birlikte, “Oyunları gösteren çok sayıda küçük, bağımsız stüdyomuz ve daha büyük stüdyolarımız var – endüstri artık o kadar büyük ki, tamamen ‘bu tek oyuna sahip olmalıyız’a bağlı olduğunu düşünmüyorum. ya da yapmaya değmez.’”

Oyun Ödülleri 2022 başlangıç ​​zamanı

Oyun Ödülleri 8 Aralık’ta 16:30pm PT / 19:30pm ET’de, yani 9 Aralık’ta 12:30am GMT’de Birleşik Krallık’taki izleyiciler için yayınlanacak.. Bölgenizin saati için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. Dahil olmak üzere tüm The Game Awards sosyal kanallarında mevcut olacak. Youtube ve Seğirme Twitter, Steam ve Facebook Live gibi diğer platformların yanı sıra. Yol boyunca size tüm büyük haberleri getireceğimizden emin olacağız, bu yüzden gözleriniz PCGamesN’de olsun.

Saat dilimi Oyun Ödülleri 2022 başlangıç ​​zamanı
ABD Batı (PST) 8 Aralık, 16:30
ABD Doğu (EST) 8 Aralık, 19:30
Birleşik Krallık (GMT) 9 Aralık, 12:30
Avrupa (CET) 9 Aralık, 1:30
Avustralya (AEDT) 9 Aralık, 11:30

Ne görmeyi bekleyebileceğimize gelince, çoğunlukla o gün için sürpriz olarak tutuluyor. Bandai Namco onaylar Twitter’da Tekken 8’in yer alacağı, Final Fantasy 16 yapımcısı Naoki Yoshida’nın da gösteride yer alacağı doğrulandı. Ayrıca, önceki TGA Yılın Oyunu ödüllü It Takes Two’nun yaratıcısı Hazelight yönetmeni Josef Fares de var, ancak henüz gösterecek bir şeyi olup olmayacağına dair bir haber yok.

Söylentilere konu olan diğer oyunlar arasında, Bethesda Games Studio ekibinin Fallout ve Skyrim’in arkasındaki bir sonraki oyunu olan Starfield de geçtiğimiz günlerde topluluktan Starfield Constellation Questions video serisine katkıda bulunmalarını istedi. Respawn Entertainment’ın Star Wars Jedi Survivor’ı da, Twitter’daki EA Star Wars hesabının profil başlığını devam filmi için bir logo olarak değiştirmesiyle, muhtemelen ortaya çıkacak gibi görünüyor.

Tabii ki, Keighley’nin Metal Gear Solid ve Death Stranding’in yaratıcısı Hideo Kojima’ya olan düşkünlüğü, Kojima Productions başkanının gösterecek yeni bir oyunu olsun ya da olmasın, herhangi bir nedenle ortaya çıkma şansı olduğu anlamına geliyor.

Peki ya Half-Life 3? Keighley şaka yapıyor: “Yapılacaklar listemde kesinlikle stüdyolar ve oyunlar var – diziye yeni başladığımda tabii ki ‘Oh, Gabe’i istiyorum’ gibiydim. [Newell] dışarı çıkıp Half-Life 3’ü veya buna benzer bir şeyi duyurmak için, değil mi? Bilgiç bir kahkahayla devam ediyor, “Ama önce gerçekten var olmak için oyuna ihtiyacın var!” O zaman belki gelecek yıl.

Nelerin görüneceğini görmek için beklerken, neden Fortnite Bölüm 4 Sezon 1 lansman fragmanına veya PC’deki en iyi ücretsiz oyunlar listemizdeki diğer harika seçimlerden herhangi birine bir göz atmıyorsunuz? En son çıkan oyunların bizi ne kadar heyecanlandırdığını görmek için Warhammer 40K: Darktide, The Callisto Protocol, Marvel’s Midnight Suns ve WoW Dragonflight incelemelerimizi de okumak isteyebilirsiniz.

oyun-2