Kendinizi tam bir cephanelikle donatmak Callisto Protokolü silahları Black Iron hapishanesinde savaşırken, savaş sırasında size hoş bir çeşitlilik sunar. Bazıları hikaye sırasında size basitçe verilirken, diğerleri silah şemaları şeklini alır ve yerleri kolayca gözden kaçabilir.

Neyse ki, 2022’deki en iyi korku oyunlarından birinde ihtiyacınız olan tüm ateş gücüne sahip Callisto Protokolü son patronuna ulaşabilmeniz için tüm Callisto Protokolü silahlarının yerini takip ettik. Tıpkı sağlık enjektörleri ve pil paketleri gibi, silah şemaları da bir envanter yuvasını doldurun – en azından onu yazdırabilecek bir yeniden biçimlendiriciye ulaşana kadar, bu noktada alıcı, öğeleriniz yerine cephaneliğinizde görünür. Yeniden biçimlendiricinin bunu ücretsiz olarak yapmayacağını da belirtmekte fayda var, bu nedenle bunları basmak için yeterli kredi biriktirmeyi unutmayın.

Tüm Callisto Protocol silahları ve şematik konumları

Ayrıca, daha ölümcül biyofaj mutasyonlarıyla karşılaştığınız için çok önemli olan yeniden forger’da yükseltmeler için kredi takas ederek silahlarınızı kademeli olarak güçlendirebilirsiniz. Neye öncelik vereceğinizden emin değilseniz, en iyi Callisto Protocol yükseltme listemiz, tercih ettiğiniz oyun tarzına karar verirken size sağlam bir temel sağlayabilir.

Şok sopası

Verimsiz levyeyi saymıyorsanız, şok çubuğu The Callisto Protocol’deki ilk gerçek silahınızdır. Havalandırmadan geçip güvenlik odasına ulaştığınızda, Jacob’ın bir hapishane memurunun cesedinden sersemletici copu aldığı bir ara sahneye geçeceksiniz.

el topu

B-155 tabancası veya el topu küçük ama şaşırtıcı derecede güçlü. Doğru yükseltmeler ile oyunun büyük bir kısmında sizi rahatlıkla görebilir. Neyse ki, bunu kaçırmanın hiçbir yolu yok – ‘Outbreak’te Elias ile gözetleme kulesinde buluşur buluşmaz, size şemayı atacak ve Reforge’da yazdırmanızı işaret edecek.

CTP

GRP, ‘Aftermath’ta ortaya çıkıyor ve gözden kaçırılmaması gereken bir diğer önemli silah. Bu kinetik eldiven, tıbbi tesisten geçerken ortaya çıkıyor. Muayene odasına girdiğinizde ölen bir gardiyan sedyeye yatırılır ve Jacob bir ara sahnenin parçası olarak GRP’sini çıkarır.

kokarca silah

Kokarca silah şeması, Atölye 0302’nin girişindeki kapı fitilini aldıktan sonra, bodrumdan çıkmanın bir yolunu bulmaya çalışırken ‘Sonrası’ bölümünde de yer alıyor. Atölye kilitli ve sigorta yok. ancak doğrudan SHU Access 0303’e ilerlemeyin. Bunun yerine, bodrumdaki ilk alana dönün ve sigortayı kilitli kapının yanındaki sigorta kutusuna takın. Soldaki havalandırma deliğinden ilerleyin ve Atölye 0302’ye çıkacaksınız. Kokarca silah şeması hemen solunuzdaki çalışma tezgahında bulunur.

İsyan silahı

İsyanları bastırmak için tasarlanmış iki elli bir pompalı tüfek olan Riot Gun, ‘Lost’un başlangıcında garajda biyofajla savaşmasına yardım ettikten sonra Dani tarafından sana verildi. Neyse ki bu, bir silah şemasını yeniden dövücüye çevirme konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir ve birkaç dakika sonra Callisto Protokolü’nde mahsur kalan işçiyi nasıl kurtaracağınızı bulmaya çalışırken kesinlikle işinize yarayacaktır. bu ara sahne.

Callisto Protokolü silahları: Aşağıda bölüm boyunca yeraltındaki bir hücrede tezgah üzerinde bulunan taktik tabanca silahlarının şemasının yeri.

taktik tabanca

Taktik tabanca, el topundan daha az hasar verir, ancak otomatik ve daha büyük bir şarjör olduğundan çok daha yüksek bir atış hızına sahiptir. Alt seviyelere düştükten kısa bir süre sonra ‘Altında’ sırasında karşılaşabilirsiniz. Servis tünellerinden geçerek ve etrafta dolaşan Blind’den kaçınarak, demir parmaklıklarla çevrili uzun bir koridora ulaşacaksınız. Sağdaki hücre, duvar boyunca uzanan bir dizi dolap içerir ve taktik tabanca şeması, hemen karşıdaki bir çalışma tezgahı üzerindedir.

Callisto Protokolü silahları: Koloni bölümü sırasında Midtown'daki banyo lavabosunda bulunan saldırı tüfeği silahlarının şemasının konumu

Saldırı tüfeği

Son olarak, saldırı tüfeği hem hızı hem de hasarı birleştiren güçlü bir silahtır. Hightown’a giden asansör için bir güvenlik anahtarı bulmaya çalışırken ‘Colony’ sırasında bulunur. Midtown’ın üst katına çıkan merdiveni kullanın ve doğrudan arkanızdaki yürüyüş yolunu geçerek banyoya gidin. Saldırı tüfeği şeması ve sağlık enjektörü lavabonun üzerinde duruyor. Dikkatli olun: herhangi bir öğeyi aldığınız anda, tuvalet bölmesinden üzerinize bir Panjur atlayacaktır – onun geldiğini görmediğinize bahse girerim.

Ve işte, konumlarıyla birlikte Callisto Protokolü silahlarının tamamı bu kadar. Şemalar çok fazla yer kaplıyorsa, Callisto Protokolü’nde envanter alanını nasıl artıracağınız aşağıda açıklanmıştır. Callisto Protokolü Kallipolis’i keşfetmenin sırrını ve Callisto Protokolü yeni oyun artı hakkında bazı bilgileri de aldık. Son olarak, Black Iron cezaevindeki kalışımızdan memnun kalıp kalmadığımızı öğrenmek için Callisto Protokolü incelememize göz atın.oyun-2