Yeni bir fragman, başlangıçta Japonya’ya özel olan 2013 PS3 ve PS4 oyununun yakında yeniden yapımı olan Like a Dragon: Ishin’deki savaşın daha fazlasını gösterdi. 1860’ların Kyoto’sunda geçen oyunda oyuncular, babasını öldüren adamı ararken Sakamoto Ryoma’nın kılıcını kullanabilecekler. Ve bıçağın yolu yeterli değilse, herhangi bir tarihsel tartışmayı çözmeye yardımcı olmak için her zaman bir silah çekebilirsiniz.

Kılıç Ustası ve Silahşör dövüş stillerine ek olarak Ryoma, düşmanları alt etmek için silahsız Dövüşçü dövüş duruşunu kullanabilir veya silahlı stillerini ölümcül bir bıçak ve mermi balesinde birleştiren melez Vahşi Dansçı stilini deneyebilir. Tipik bir Ejderha Gibi tarzında, dövüş aynı zamanda çok sayıda şık bitirici ve bir düşmanı bir kılıçla karnından bıçaklamak, onu bir sıçrama tahtası olarak kullanmak ve ardından havadayken bir tabanca haznesini boşaltmak gibi acımasızca gülünç hareketler içerir.

Her stilin kendi güçlü ve zayıf yönleri olsa da, Ryoma’nın samuray döneminin sonunu görmesine yetecek kadar uzun süre hayatta kalmak istiyorsanız dördünü de akıcı bir saldırı dizisinde birleştirmeniz gerekecek. Ryu Ga Gotoku Studio tarafından uzun yıllardır “imkansız” bir bağlantı noktası olarak kabul edilen Like a Dragon: Ishin, 21 Şubat 2023’te PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One’da piyasaya sürülecek. .

Bunun ötesinde, stüdyonun hayranları Yakuza yan ürünü Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name’i ve Like a Dragon 8’in 2024’te PC, PS5, PS4, Xbox Series X için piyasaya sürülmesi planlanıyor. |S ve Xbox One. Ryu Ga Gotoku Studio başkanı Masayoshi Yokoyama’ya göre, seri platform için “fazla yer altı” olduğu için Nintendo Switch’e gelmeyecek.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1