“Kış geliyor, onunla ne geleceğini biliyoruz.” Evet, biliyoruz, Jon Kar. Bu yıl, Virgin Media O2’den harika hediyeler ve sürprizler geliyor. Taşıyıcının yakın zamanda açıkladığı gibi Blog yazısışimdi Priority uygulaması aracılığıyla bayram sezonu için yüzlerce kupon ve eşantiyon sunuyor.

19 Aralık’a kadar Priority üyeleri, Sainsbury’s, Puma ve Argos’ta harcayabilecekleri 100 £ değerinde kupon kazanma şansına sahip olacak. Eşantiyon ayrıca üyelerin Nintendo, PlayStation, Xbox ve diğer cihazlarda kullanabileceği £50 Virgin Experience Days kuponları ve £50 Boost oyun kuponlarını içerir. Müşteriler ayrıca 100’den fazla Sınırsız ODEON bileti kazanma ve 1000 £ üzerinde değere sahip bir Meta Quest 2 paket eşantiyonuna katılma fırsatına sahip olacak.

Ancak sürprizler burada bitmiyor. Aralık ortasından Ocak başına kadar Priority üyeleri, Tenerife’ye iki kişilik yedi gecelik bir tatil veya iki kişilik Budapeşte’ye üç gecelik bir gezi kazanma şansına sahip olacak. Ayrıca Priority kullanıcıları, bir O2 Academy mekanında seçtikleri bir konser için bilet, UberEATS ile bir yıl boyunca ücretsiz paket servisi, bir yıllık Hussle spor salonu üyeliği veya bir yıllık Gizli Sinema bileti kazanma fırsatına sahip olacaklar. Virgin Media O2’nin eşantiyonu için, Priority uygulamasında “Şimdi Girin”e dokunmanız yeterlidir ve otomatik olarak Ödül Çekilişine gireceksiniz. Her cep telefonu numarası için yalnızca bir girişinizin olduğunu unutmayın.

Eşantiyon gezilerinden birini kazanırsanız, tatiliniz boyunca tüm değerli anları yakalamak için muhtemelen iyi bir kameraya sahip bir akıllı telefon isteyeceksiniz. Bu yüzden elimizden gelenin en iyisini ziyaret etmenizi öneririz. Bakire Medya ve O2 telefon fırsatları makaleleri ve oradan büyük bir indirimle yeni bir telefon alın. Ya da, başka bir operatörün hizmetlerini kullanıyorsanız, ancak yine de yeni bir el cihazında büyük tasarruf etmek istiyorsanız, bizimkine göz atmaktan çekinmeyin. en iyi vodafone telefon fiyatları, en iyi Üç telefon fırsatları ve en iyi EE telefon fırsatları.telefon-1