Ortalama bir insanın ihtiyaç duymadığı gösterişli teknik özelliklere o kadar çok vurgu yapıldığından, sizin için fazla gereksiz olan pahalı bir gadget’ı satın almaya zorlanmak kolaydır. Bu nedenle, temel iPad, kulağa daha pahalı olan iPad Air ve iPad Pro kadar çekici gelmeyebilir, ancak tek istediğiniz, dizüstü bilgisayar sınıfı bir tablet değil, tablet olma konusunda mükemmel olan bir tabletse, mükemmel uyum sağlar.

2022 iPad, önceki varyantın tamamen elden geçirilmiş halidir ve tek biçimli çerçeveler, köşeli kenarlar ve yerleşik bir kilitleme düğmeli Touch ID tarayıcı ile modern bir tasarıma sahiptir.

Tablet kullanım durumları için mükemmel derecede hızlı olan ve çeşitli uygulamaları yan yana çalıştırabilen ve aynı zamanda zorlu oyunları oynamak için harika olan şirket içi A14 Bionic çip tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, ofis görevleri için tasarlanmamasına rağmen, temel iPad aynı zamanda bir belge yazmak ve hafif grafik işleri gibi orta düzeyde iş yüklerini de kaldırabilir.

Ekran, sıradan günlük işler, medya tüketimi, okul ödevleri ve oyunlar için iyi bir boyuttadır ve pil ömrü etkileyici bir 10 saattir. Aksesuarları şarj etmek ve bağlamak için bir USB-C bağlantı noktası ile birlikte gelir.
Temel olarak, iPad hakkında beğenilmeyecek çok az şey var ve uygun fiyatlı bir tablette isteyebileceğiniz her şeye sahip, bu da onu iPad’in en iyisi yapıyor. çoğu insan için en iyi yazı tahtası. Bu bir Apple listesi olduğundan, geniş bir uygulama kitaplığına erişimin ek bir avantajı vardır.

449 $ başlangıç ​​fiyatıyla 2022 iPad, makul bir fiyata kusursuz bir tablet deneyimi isteyenler için zaten mantıklı bir seçimdi. Amazon 30 dolar indirim yaptı, bu yüzden şu anda sadece 419 dolardan satılıyor. Bu iPad daha yeni piyasaya sürüldüğü ve başlangıçta pahalı olmayan bir tablet için oldukça iyi bir indirim olduğu için alay edilecek bir şey değil.telefon-1