Biliyorsun Best Buy’ın birkaç gün önce 256 GB dahili depolama alanı ve 12 GB RAM’e sahip kilidi açılmış Pixel 6 Pro birimleri için yürüttüğü “tasfiye” satışı? 2021’de piyasaya sürülen biraz bölücü bir telefonun 700 $’lık bir satın alımını haklı çıkarmakta zorlanıyorsanız, şu anda 584,99 $’dan 128 gig depolama varyantını (aynı yüksek bellek sayısına sahip) almak ilginizi çekebilir.

Android destekli 6,7 inçlik hisse senedi cep telefonu açıkçası daha genç olmadı, ancak giriş seviyesi bir yapılandırmada 314,01 $ ‘lık rekor bir indirimle, bu kötü çocuğun başka türlü göze batan kusurlarını gözden kaçırmak tartışmasız çok daha kolay.
Tabii ki, arama devinin sık sık yaptığı güncellemeler, yine de inkar edilemez bir şekilde satın almayı düşünmenizin en önemli nedenlerinden biridir. Pixel 6 Pro, tek bir “Fırtınalı Siyah” renkte kesinlikle hiçbir koşul olmadan bu her zamankinden daha düşük fiyata.

Diğer büyük güçlü yönler arasında, 3120 x 1440 piksel çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızı özelliklerine sahip şüphesiz muhteşem bir LTPO AMOLED ekran, oldukça hızlı kablolu ve kablosuz şarj desteği, arkaya bakan üç mükemmel kamera ve şaşırtıcı derecede birinci sınıf malzemelerden yapılmış ayırt edici bir tasarım.

Kabul edelim ki bunlar, günümüzün ileri teknoloji akıllı telefon ortamında tamamen benzersiz veya rakipsiz teknik özellikler ve özellikler değil, Android sadeliği ve sertliği Google hayranları, Pixel 6 Pro’nun parasının karşılığını karşı konulamaz bulabilir… sonunda.
Ne de olsa, çok benzer görünen ve yalnızca biraz daha güçlü olan Pixel 7 Pro, Best Buy ve Amazon gibi büyük ABD perakendecilerinde şu anda en az 900 ABD dolarına mal olurken, daha küçük ve (büyük kısmı için) daha mütevazı Pixel 7, Kara Cuma ve Siber Pazartesi için 100 dolar daha az aldıktan sonra ülke çapında 600 dolarlık liste fiyatına geri dönmüş görünüyor.telefon-1