Daha büyük bir ekranın otomatik olarak bir tableti bir rakipten veya akrabadan daha iyi hale getireceğini düşünmüyorsanız, Samsung ve Best Buy bu tatil sezonunda dikkatinizi ve zor kazandığınız 100 doları vermenizi istiyor.

100$ sana ne kazandırabilir? 10,4 inçten daha az Galaxy Tab A7 ve 10,5 inç Tab A8’in (birden fazla şekilde) sunması gerekir, ancak büyük olasılıkla, nakit sıkıntısı çeken kompakt Android listelerinin hayranlarını son dakika Siber Pazartesi 2022 satın almayı düşünmeye itecek kadar.
Ticari olarak yaklaşık bir buçuk yıl önce piyasaya sürülen 8,7 inçlik Galaxy Tab A7 Lite normalde 159,99 dolardan başlıyor ve bu, şu anda 32 GB dahili depolama alanı ve 3 GB RAM’in mütevazı bir kombinasyonu için muhtemelen çok fazla.

Bu nedenle, söz konusu giriş seviyesi konfigürasyon şu anda harika bir 60 dolar ile işaretlendi ve ekstra bir gig belleğe ve yukarıda bahsedilen yerel dijital istifleme odasının iki katına sahip daha yüksek bir varyant için daha da ağır bir 80 $ indirim uygulanıyor.

Her iki Tab A7 Lite modeli de şaşırtıcı bir şekilde her zamankinden daha ucuz ve biraz daha düşük fiyatlara düşüyor birkaç hafta öncesine kıyasla. Fazladan 10$ veya 20$ kazanmak sizin için önemli görünmüyorsa… o zaman muhtemelen bu şeyin temel hedef kitlesinin bir parçası değilsiniz.

Bununla birlikte, daha pahalı olan Galaxy Tab A7 Lite sürümünün iki gelişmiş özelliği ile kullanıcı deneyiminizi büyük ölçüde iyileştiren 64 gig depolama alanı ve 4 GB RAM sayısı için 99.99 $ yerine 119.99 $ ödemenin ne kadar önemli olduğunu yeterince vurgulayamayız. hem kısa hem de uzun vadede tecrübe edin.

Bunun bir cihaz olduğunu unutmayın Samsung’un planları Ocak 2023’te (!!!) resmi olarak Android 13’e güncelleyin, bu da 100 dolar ve üzeri fiyatlarla rakipsiz çekiciliğini daha da vurgular. Donanım açısından bakıldığında, burada bir çığlık atan kişiyle uğraşmıyorsunuz, ancak sekiz çekirdekli MediaTek işlemci, 15W hızlı şarj özellikli 5.100mAh pil, 8MP arka kamera ve sağlam metal çerçeve bile bunlar için oldukça iyi çılgınca düşük fiyatlar… bu yüzden bu Siber Pazartesi promosyonunun çok uzun sürmesini beklemiyoruz. Ne de olsa, bu yazıyı yazarken Salı’dan sadece birkaç saat uzaktayız.telefon-1