Sonic Frontiers çıkalı birkaç hafta oldu ve şimdiden modlar PC tarafında tartışma konusu haline geldi. Hoşunuza gitmeyen belirli bir şey varsa, onu modifiye edebilir ve farklı davranır veya farklı görünür. oyunun fizik modu. Bugün, Sonic için iki özel model takasına bakacağız.

Sonic’i hiç sevmiyor musunuz ve Shadow kullanmayı mı tercih ediyorsunuz? Peki, bu mod ile, Sonic’in modelini doğrudan Shadow the Hedgehog ile değiştirebilirsiniz. Bu mod ayrıca Shadow’un oynanabilir görünümlerinden benzersiz kayma animasyonuna sahiptir ve Sonic Frontiers modunun yeteneğine katkıda bulunur. Oyun içi ara sahneler için gerçekten optimize edilmediğini unutmayın, bu nedenle bu alanlarda biraz garip görünecektir. YouTuber Blue Vivacity’nin aşağıdaki videosu, modu çalışırken gösteriyor:

Şu anda mevcut olan başka bir mod, Sonic’in benzersiz Project M kostümlerinden biridir. Jet Set Radyodan ilham alan bir görünüm. Bu mod, hem Sonic hem de Super Sonic’i yukarıda belirtilen kostümle değiştirir. Hem Super Sonic hem de Normal Sonic, bu yeni parlama ile oldukça havalı görünüyor. Aşağıda çalışırken modu görebilirsiniz.

Shadow modu ve Jet Set Sonic modu, mod yapımcılarının Sonic’in temel animasyonlarını değiştirmenin bir yolunu bulmaları nedeniyle var. Bu nedenle, biraz çalışmayla, diğer karakter arketiplerini tamamen eklemek mümkün olacaktır. Gelecekte piyasaya sürülecek diğer modlar arasında, Sonic’in savaş mekaniğini Sonic’in görünümüne daha iyi uyacak şekilde tamamen yeniden işleyen bir mod da yer alıyor. Sonic ve Kara Şövalye. Şu anda geliştirme aşamasında olan Kara Şövalye modunu aşağıdaki tweet’te görebilirsiniz.

Sonic Frontiers şu anda Steam ve Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de mevcut. Öte yandan Callisto Protocol’ün PC sistem gereksinimleri açıklandı. Şaşırtıcı bir şekilde, önerilen özellikler çok yavaş.

genel-17