derinden Yaklaşık üç buçuk ay önce resmi olarak duyurulmasından bu yana, kendi üreticisi tarafından bir dizi koşulla birkaç kez indirime giren 5G özellikli Galaxy Z Flip 4 güç merkezi, bu hafta başlarında hiçbir özel gereksinim olmaksızın kilidi açık bir varyantta Amazon’da tamamen eşi benzeri görülmemiş bir indirim elde etti. 256 gig dahili depolama alanına sahip tek bir Graphite modelinde son derece spesifik 300 $’lık fiyat indirimi oldukça hızlı bir şekilde ortadan kalktı ve yerini daha kapsamlı ama aynı zamanda daha mütevazi bir Black Friday 2022 indirimine bıraktı.

Doğru, Amazon şu anda kilidi açılmış Galaxy Z Flip 4 5G’yi hem 128 hem de 256 GB depolama yapılandırmalarında ve tüm renk seçeneklerinde normalden 230 dolar daha ucuza satıyor, böylece Best Buy ve Samsung’un resmi Black Friday fırsatları şu anda (takas olmadan) 30 ABD Doları tutarındadır.

Bu, Snapdragon 8+ Gen 1 destekli kapaklı ile daha büyük, daha kötü, daha geniş ve tartışmasız daha sofistike arasındaki zaten büyük olan fiyat farkını daha da genişletiyor Galaxy Z Fold 4. Fiyat/performans açısından Galaxy Z Flip 4’ü genel olarak kolayca düşünebilirsiniz. Z Flip 3 de oldukça çekici olmasına rağmen, bugün dünyanın (veya en azından ABD’de) en iyi katlanabilir telefonu tüm zamanların yeni düşük fiyatı.

Bahsedilen prequel cihazla karşılaştırıldığında, Samsung’un Galaxy Z Flip 4’ü, önemli ölçüde daha hızlı bir işlemciye ve daha ağır 3.700 mAh pile ek olarak biraz daha rafine.

hiçbir şekilde mükemmel değil yapı kalitesi, kamera performansı ve hatta gerçek hayattaki pil dayanıklılığı açısından, kesinlikle göz alıcı ve nostalji uyandıran bu el cihazı, 128 ve 256 gig varyantlarında sırasıyla 999,99 $ ve 1.059,99 $ liste fiyatlarının altında 230 $ ile sağlam bir tatil pazarlığıdır. Önümüzdeki hafta Siber Pazartesi gününe kadar daha iyi anlaşmaların gelip gelmeyeceği henüz belli değil.telefon-1