Fox'un Deadpool 2 için tanıtım afişi.

resim: 20. Yüzyıl Stüdyoları/Disney

Bu yıl Marvel, bir çift tatil spesiyalitesi ile şenlik havasına girdi. Sonrasında Gece Kurtadam Ekim ayında işleri başlattı ve eski tarz korkuya olan bağlılığıyla neredeyse herkesi etkiledi. galaksinin gardiyanları gelecek haftanın Noel temalı özel bölümü. Böylesine geniş bir karakter kitaplığıyla, herhangi biri teorik olarak belirli bir tatilde çalışabilir, Ryan Reynolds bunu test etmeye hevesli görünüyor.

Yakın zamanda yayınlanan tatil filmi için basın toplantısı sırasında canlı, Reynolds açıkladı Büyük sorun Merc with a Mouth için Noel temalı bir filmi Rhett Reese ve Paul Wernick (ilk ikisini kaleme alan yazar çifti) ile birlikte yazdığını söyledi. Deadpool filmler). Bir şarkı ve dans numarasına sahip olacağını söylediği o film, “karışıklıkta kayboldu. Disney, Fox’u satın alıyor ve asla yapılmadı.

Bunun işlerde olduğunu duymak çok şaşırtıcı değil, çünkü o zamanlar Fox’un listesinde birden fazla süper kahraman filmi vardı. bir Kitty Pryde arasındaki bir çatışmaya solo film Fantastik Dörtlü ve X-Menbu filmlerin hiçbiri, yazarlara veya daha sonra ünlü oyunculara sahip olmasına rağmen, gerçekten tezahür etmedi. James Franco onlara bağlı. (Bize birçok kez söylendiğini hatırlayın. Gambit bir film mi çekeceksin?)

Ancak şaşırtıcı olan, bunun şimdiye kadar sessiz kalması; 2018 yılında, Deadpool ikinci filmi sınırlı bir süre için yeniden yayınlayarak Noel ile oynanan franchise PG-13 derecelendirmesi ve tatil temalı başlık altında Bir zamanlar Deadpool’da. Çalışma süresini birkaç dakika kısaltmaktan başka bir şey ifade etmese de, en azından karakterin gerekirse PG-13 kalıbına oldukça iyi uyabileceğini gösterdi. yargılamak daha önce yapılan yorumlardurum böyle olmayacak, bu da film geri getirdiği için iyi Hugh Jackman konuşkan paralı askerle dilimlemek ve zar atmak.

Belki sonra Deadpool 3 2024’teki isabetler, alacağız Deadpool Noel’i Kurtarıyor veya bunun gibi bazıları. Sadece Wolverine kostümü giyerken şarkı söylediğini görmek için Jackman’ı geri almak için başka bir neden olun. Bunun olma ihtimali üzerine Reynolds basitçe, “Belki bir gün o filmi çekeriz. Bu bir müzikal değil ama tam bir Deadpool Noel filmi.”

[aracılığıyla[viaHollywood Muhabiri]


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7