Call of Duty serisi, Call of Duty: Modern Warfare II’nin son lansmanı ile zaten yüksek seviyede ve franchise, bu ay Warzone 2.0’ın çıkışıyla genişlemeye devam edecek.

Battle Royale oyununun 16 Kasım’da piyasaya sürülmesinden önce Activision, oyun için üç askerin bir uçaktan atlamaya ve oyunun yeni haritası Al Mazrah’a atlamaya hazırlandığını gösteren yeni bir teaser posteri yayınladı. Yeni oyun alanından ne bekleneceği konusunda pek bir şey vermese de arka planda haritaya belirsiz bir bakış görülebilir.

CharlieIntel’e göreActivision, oyunun 16 Kasım’da piyasaya sürülmesinden önce bu hafta Warzone 2.0 hakkında daha fazla ayrıntı açıklayacak. Mart 2020’de piyasaya sürülen orijinal Warzone gibi, Warzone 2.0 da battle pass ve mikro dönüşümlerle desteklenen, oynaması ücretsiz bir oyun olacak.

Warzone 2.0 ayrıca yeni DMZ modunu da içerecek, ancak henüz hakkında çok fazla şey bilmiyoruz. Activision’ın yakında Warzone 2.0 ve DMZ ile ilgili haberler ve güncellemeler açısından kapıları açmasını umuyoruz.

Orijinal Warzone, Warzone 2.0 piyasaya sürüldüğünde desteklenmeye devam edecek, ancak her oyunun kendi envanteri ve ilerleme yolu olduğundan, ilk oyunun içeriği ileriye taşınamayabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1